Connect with us

Genel

Sandvik Coromant başlangıç takım kitleri

Yayın Tarihi:

-

 

Yeni bir tezgâh mı alacaksınız? Yanında bir başlangıç takım kiti almaya ne dersiniz?

SAN750_132644_HR

 

 

Resim 1 – Sandvik Coromant MI başlangıç takım kitleri, işlemeyi hemen başlatmanız için gereken farklı takımlarla tezgâh teslimatından üretime kadar geçen süreyi kısaltır.

Üreticiden eksiksiz, anahtar teslim paket olarak doğrudan alınan takım tezgâhı sayısı çok düşüktür. Yeni tezgâhların yaklaşık %70’i takım tezgâhı tedarikçileri, bayiler ve distribütörler tarafından takımlanmamış olarak sunulmaktadır. Bu yüzden, müşterilerin takımlama sorununu gözden kaçırması olasıdır ve bu sorun, tezgâhın teslimatından tam üretime geçiş süresini uzatabilir. Sandvik Coromant, bu soruna çözüm olarak yeni tezgâhların hemen kullanılabilmesi için farklı birçok başlangıç takım kitleri üretmektedir. Tezgâhla birlikte başlangıç takım kiti alınması, müşterilerin doğrudan kar etmeye başlamalarını sağlar ve yatırımın geri ödeme süresini kısaltır.

En yaygın kullanılan tornalama merkezleri, işleme merkezleri ve kayar otomatik tezgâhlar için 66 farklı başlangıç takım kitimiz mevcuttur. Bu takım kitlerinde işlemeyi başlatmak için gereken bazı standart takımlar bulunur (kit içeriği orijinal ambalajda belirtilir). Dökme demir ve çelik üretim, alüminyum üretim ve kalıp ve döküm üretim kitleri mevcuttur.

SAN750_140173_HR Resim 2 – Bu 66 farklı başlangıç takım kitinden yapılan takım seçimi, tornalama merkezleri, işleme merkezleri ve kayar otomat tezgâhlarındaki uygulamaları gerçekleştirebilmektedir. Takımlar, bir kit içerisinde kaliteli bir plastik taşıma kasasında teslim edilir.

Sandvik Coromant’ın özel sayfası www.sandvik.coromant.com/startuptoolkits adresinden müşterilerimiz doğru kit seçimini yapabilirler. Sandvik Coromant Tezgâh Yatırım destek servisi linkleri ve kurulum optimizasyon püf noktalarını içeren linkler de bulunmaktadır. Takım kitlerini detaylı olarak açıklayan broşürümüzü de indirebilirsiniz.

Takım kitleri, tezgâh tipine ve arabirime göre tek bir sipariş koduyla rahatlıkla seçilir. Takımlar bir kit içerisinde kaliteli bir plastik taşıma kasasında teslim edilir ve tezgâh tedarikçileri, bayiler, distribütörler ve müşteriler dâhil herkes tarafından satın alınabilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com