Connect with us

Genel

Emerson Network Power’dan yeni nesil statik kesintisiz güç kaynağı Trinergy Cube

Yayın Tarihi:

-

Sektördeki en yüksek performans seviyeleri ile birlikte benzeri görülmeyen bir kurulum esnekliğine sahip KGK: Trinergy™ Cube

Emerson_Network_Power

Bir Emerson (NYSE: EMR) kuruluşu olan ve kritik önem taşıyan altyapılarda kullanılabilirlik, kapasite ve etkinliğin en üst düzeye çıkarılması alanında dünya lideri olan Emerson Network Power, yeni nesil Kesintisiz Güç Kaynağı (KGK) Trinergy™ Cube’u Avrupa, Orta Asya ve Afrika bölgelerinde satışa sunulduğunu duyurmuştur. Emerson Network Power, kendi veri merkezinin ve ortak yerleşime sahip müşterilerinin beklentilerini karşılayacak şekilde en yüksek performans seviyeleri sunarak, sınıfında en iyi veri merkezi çözümleri sağlamaya devam etmektedir.

Trinergy Cube, benzeri görülmemiş bir esneklik ve ölçeklenebilirlik düzeyi ile günümüz talepkâr işletme eğilimlerine yanıt vermek üzere kurumsal sınıf veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Yüksek yoğunluğa sahip modülü, kısmi yükle çalışırken sunduğu optimum verimlilik ve çalışma esnasında ölçeklendirilebilir özellikleri ile pazarda başka bir yerde bulamayacağınız bir uyarlama modeli sunmaktadır. İlk çığır açan Trinergy çözümünün piyasaya çıkışından beş yıl sonra Emerson Network Power, müşterileri ile birlikte yakın çalışarak onların kullanılabilirlik, kapasite ve yüksek verimlilik ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere endüstride lider olacak bir diğer yenilikçi KGK’yı geliştirdi.

Trinergy Cube, tek bir statik KGK ile 3 MW’a ulaşarak yalnızca rotary KGK çözümlerinin ulaşabileceği olağanüstü kapasite seviyelerine ulaşır. Tek bir birimde oluşan son derece yüksek güç yoğunluğu sayesinde, veri merkezi yöneticileri hem mevcut alanlarını en iyi şekilde kullanarak mekân kısıtlamalarından etkilenmez hem de TCO (Toplam Sahip Olma Maliyeti) optimizasyonu sağlamış olur. Paralel bir sistemde 20 MW değerine kadar ölçeklendirilebilen Trinergy Cube’un tasarımı son derecek esnektir. Pek çok farklı kurulum alanlarına uyacak biçimde L şeklinde veya sırt sırta konumlandırılarak kolayca yapılandırılabilir. Trinergy Cube, ölçeklendirilebilir ve esnek tasarımına ek olarak ortalama %98,5, maksimum %99,5 çalışma verimliliğine sahiptir.

Tüm bunlar, uzaktan izleme ve teşhis ile önleyici servis hizmeti sunan LIFE™ sayesinde elde edilen gelişmiş arıza tespit kabiliyetiyle tamamlanır. Emerson Network Power uzmanları, özel LIFE hizmet merkezlerinde proaktif bakım, yük çalışma zamanının optimizasyonu ve kritik güç koruma sisteminin sürdürülebilirliğini sağlamak için ekipman verileri üzerinde ölçümler ve analizler yapar.

Emerson Network Power Güç Sistemleri Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ürün Pazarlama Direktörü Giovanni Zanei şunları söylüyor: “KGK teknolojilerinin en yeni neslini temsil eden Trinergy Cube ürünü, ilk çığır açan Trinergy ürünü temel alınarak ve işletim maliyetlerini önemli oranda düşürecek şekilde tasarlanmıştır. Ar-Ge ekibimiz, müşterilerimizin bugün en çok sorun yaşadıkları ve gelecekte sorun yaşamalarının olası olduğunu öngördükleri noktaları daha iyi anlamak amacıyla onlarla yakından çalıştı. Müşteri operasyonları birçok kuruluş için gitgide daha önemli bir odak noktası halini alırken, güvenilir ve güvenli alt yapı gerektiren hizmet ve işlevlerin de sayısı günden güne artıyor. Yenilikçi ve esnek Trinergy Cube çözümü sektörün bu sorunlarını ele almak için özel olarak geliştirilirken veri merkezi yöneticilerinin ve liderlerin aklında soru işaretleri kalmamasını sağlamak amacıyla kullanılabilirlik ve verimlilik düzeyleri en yüksek seviyelerde tutuldu.”

Emerson Network Power, Trinergy ürün grubuyla ilgili en yeni gelişmeleri, İtalya’nın Bologna kentindeki Customer Experience Center’da yaptığı araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile sürdürüyor. Bu merkez, bir yandan mühendislerimizin deneyimini gözler önüne sererken diğer yandan Emerson Network Power’ın Trinergy Cube teknolojisini özel sunumlar ve testleri ile müşterilerine bire bir yerinde gösterilmesine imkân tanıyor.

Emerson Network Power Güç Sistemleri Avrupa, Orta Doğu ve Afrika başkan yardımcısı ve Genel Müdürü Franco Costa şu şekilde konuştu: “Amacımız, geleceğin veri merkezi ihtiyaçlarına da yanıt bekleyen müşterilerimize çözümler sunmaktır. Endüstrideki eğilimleri önceden tahmin etmek kolay değil, fakat her bir ürünümüz ve çözümümüz yetenekli uzman ağının çalışmalarıyla ve aynı zamanda doğrudan müşterilerimizden aldığımız değerli geri bildirimlerle ortaya çıkıyor.”

Emerson Network Power’ın Trinergy Cube ürünü ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz:
www.EmersonNetworkPower.com.tr/Trinergy-CUBE

Emerson Network Power’ın Customer Experience Center ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.EmersonNetworkPower.eu/Customer-Experience-Center adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com