Connect with us

Genel

Sandvik Coromant bir “keşif yolculuğu” sunuyor

Yayın Tarihi:

-

EMO Hannover 2013, 16-21 Eylül Sandvik Coromant’ın ‘keşif yolculuğu’, yenilikçiliği ile talaşlı imalatta verimliliğin tanımını yeniden yapacak.

 

Sandvik Coromant Smart Hub (Hall 5 B20) at EMO 2013

 Sandvik Coromant Smart Hub (Hall 5 B20) at EMO 2013

EMO Hannover 2013’te kesme takımı ve takımlama sistemleri uzmanı Sandvik Coromant, talaşlı imalat performansında yeni standartlar belirleyecek olan yeni bir teknolojinin lansmanı da dahil bir ‘keşif yolculuğu’ sunmaktadır. EMO ziyaretçileri, bu yeni takım grubunun lansmanı için 17 Eylül Salı günü saat 14.00’da  Smart Hub (5.Hol B20) alanındaki Sandvik Coromant standına  davet edilmektedir.

‘Neler keşfedeceksiniz?’ 528m2’lik Smart Hub standının sloganı olan bu mesaj ile birlikte fuar boyunca  Sandvik uzmanlarından oluşan tam anlamıyla uluslararası bir ekip bulunacaktır. Ziyaretçiler en yeni delme, frezeleme ve tornalama teknolojilerini keşfetmekle birlikte önemli imalat sanayi gelişmeleri hakkında bilgi de edinebileceklerdir.

Sarı renkli ‘Keşif Hattı’, yeni takımlama teknolojisi jenerasyonu ve kayar otomat tezgahları için yüksek basınçlı kesme sıvısı (HPC) uygulamaları ve takım tutucularındaki en yeni teknolojiler dahil bir dizi Sandvik Coromant çözümüne giden bir rehber olacaktır.

Smart Hub alanının başka bir bölümünde belirli sektör ve uygulamalara dair çeşitli gösterimler olacaktır. Örneğin, otomotiv sektöründe sert parça tornalama (HPT) için özel alanlar ile havacılık ve enerji endüstrileri için detaylı çözümler olacaktır. Yeni dişli frezeleme teknolojileri ve delme uygulamalarında Silent Tools takımlarının kullanımı da ayrıca sergilenecektir.

Yenilik temasına devam niteliğinde de Sandvik Coromant’ın başkanı Klas Forsström, bu yılın VDMA Kongresi’nde gelecek nesil işleme üzerine bir konferans verecektir. ‘Teknolojiden Esinlendik’ temalı bu etkinlik EMO ile paralel niteliktedir ve Forsström’un konuşması da 17Eylül Salı günü gerçekleşecektir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com