Connect with us

Yazılım

Schneider Electric’ten yeni nesil orta gerilim dağıtım paneli “Premset”

Yayın Tarihi:

-

 

Schneider Electric, Türkiye’de ürettiği ve yurtdışına ihraç ettiği yeni nesil orta gerilim dağıtım paneli “Premset”i tanıttı. Schneider Electric’in Türkiye’deki Ar-Ge üssü Manisa Fabrikası’nda üretilen Premset, ekranlı katı izolasyonlu (2SIS) yapısıyla piyasaya son derece kompakt ve modüler opsiyonlar sunan ilk OG dağıtım paneli olarak dikkat çekiyor.

 

Enerji yönetimi ve otomasyonda global uzman olan Schneider Electric, yeni nesil orta gelirim dağıtım paneli “Premset”i tanıttı. Şebeke operatörlerinin, akıllı şebekelerde oluşabilecek zorlukların üstesinden gelmesini sağlayan Premset, ayrıca güvenlik ve verimliliğin artırılması, kolay kurulumu, versiyon yükseltmenin kolaylaştırılması amacıyla tasarlandı.

Türkiye’den dünyaya açılıyor 

Üretimi, Schneider Electric’in Ar-Ge üssü Manisa Fabrikasında gerçekleştirilecek ve buradan Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilecek olan Premset, ekranlı katı izolasyonlu (2SIS) yapısıyla piyasaya son derece kompakt ve modüler opsiyonlar sunan ilk orta gerilim dağıtım paneli olacak. Premset, bünyesinde, orta gerilim dağıtım panelinin içerisinde kullanılan herbir komponenti, ekranlı, katı izolasyonlu (2SIS) yapısıyla koruyan ve alanında çığır açan bir yenilik olarak göze çarpıyor. Böylece Premset, hem operatörün tam anlamıyla güvenliğini sağlıyor, hem de panel için güvenli ve sorunsuz bir hizmet ömrü sağlanmasına yardımcı oluyor.

Premset’in kullanım kolaylığı sağladığının altını çizen Schneider Electric Manisa Fabrikası Direktörü Kemal Sanbay ürün ile ilgili yaptığı açıklamasında “Premset ürünü dünyadaki tüm Schneider Fabrikaları içinde sadece Manisa üretilebilen inovatif bir ürünümüzdür. Fabrikalarda kullanılacak Premset katı izole topraklı olması gibi nitelikleri sayesinde kurulumdan bakım onarıma kadar avantajlara sahip. Tamamen topraklı gövde olması sebebiyle fabrikalarda meydana gelebilecek elektrik çarpmalarını önleyebiliriz.” dedi.   Premset, ekranlı toprak korumalı katı izolasyonlu ilk global ürün olmasıyla da Schneider Electric’in yenilikçiliğini ortaya koyuyor. Bu sistem yapısı ile faz-faz dahili ark riskini neredeyse imkansız hale getirirken, bakımı kolaylaştırıyor ve her ortamda emniyeti ve güvenilirliği ön planda tutuyor. Premset ayrıca, SF6 yalıtımlı gaz izoleli panellerde kullanılan bir özellik olan kompakt yapısıyla da dikkat çekiyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com