Connect with us

Genel

Siemens, makine ve metal işleme sektörüne özel çözümlerini MAKTEK Fuarı’nda tanıtacak

Yayın Tarihi:

-

siemens_bayilik_786x600

Siemens, Türk makine ve metal sektörü temsilcilerini bir araya getiren Uluslararası Avrasya Takım Tezgahları Metal-Sac İşleme Makineleri, Tutucular- Kesici Takımlar Kalite Kontrol Ölçüm Sistemleri, CAD-CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı MAKTEK’te, sektör temsilcilerine yenilikçi çözümlerini tanıtacak.

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgâhlarının Avrasya bölgesindeki en önemli üreticileri, MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı’nda bir araya gelecek. 14-19 Ekim 2014 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek MAKTEK’te takım tezgâhları, metal-sac işleme makineleri, tutucular-kesici takımlar, kalite kontrol-ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.

Sektörün Avrasya bölgesindeki en büyük buluşması kabul edilen MAKTEK’deki CNC alanında sahip olduğu küresel birikimini paylaşacak olan Siemens, 105 metrekarelik 3 ayrı stantta çözüm ortakları ile başta OEM ve son kullanıcılara sunduğu çözüm & servis hizmetleri olmak üzere sektöre yenilikçi yaklaşımını yansıtan çözümleri ile SINUMERIK ve SINAMICS ürün ailelerini tanıtacak.

SINUMERIK ailesinin farklı ihtiyaçları karşılayan kapsamlı ürün portföyünün tanıtımını gerçekleştirecek olan Siemens, ayrıca 808D, 828D ve 840D sl için de demo setleriyle ziyaretçilere tamamlayıcı ürün ve çözümler hakkında bilgi verecek.

Siemens, stantlarında sektör temsilcilerinin verimlilik oranlarını yükselten detaylı hizmetlerini de tanıtacak. OEM’lere yönelik sunulan özel çözümleri kapsayan stant içinde ayrıca servis hizmetleri de yer alacak.  Yoğun ve çok sayıda sürecin bir arada yürüdüğü endüstrinin ihtiyaçları karşılayan Siemens Müşteri Hizmetleri, sektör şirketlerinin bakım, yedek parça temini, teknik servis gibi konularda sorun yaşamadan asıl işine, yani üretime odaklanmasına yardımcı oluyor. Ürün Yaşam Döngüsü Hizmetleri’nden Önleyici Bakım Hizmetleri’ne, Servis Noktaları ile yerinde hizmetten Katma Değerli Hizmetler’e kadar farklı ölçekteki kurumlar için zengin bir portföyle destek olan Siemens Müşteri Hizmetleri, ayrıca Entegre Tesis Yönetimi ile adeta küçük bir şehir kadar hareketli olan tesislerin otomasyon kontrol sistemleri, aydınlatma, güvenlik, kapalı devre kamera sistemi gibi yardımcı tesis yapılarının Siemens tarafından gerçekleştirilmesini kapsıyor.

Bugüne kadar sunduğu çözümlerle sektörün ihtiyaçlarını karşılayıp gelişimlerine katkıda bulunan Siemens, bu fuarda tanıtacağı ürün ve çözümlerle sektör oyuncularını bir adım daha ileriye taşıyacak.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com