Connect with us

Dişliler

STÖBER Kremayer – Pinyon çözümleri

Yayın Tarihi:

-

Mekatronikte 80 yılı aşan tecrübesiyle STÖBER, bilgi ve uzmanlığıyla piyasadaki en iyi kremayer – pinyon ikilisini sunar. STÖBER’in mekatronik çözümleri ile hız, tork ve yükleri optimum olarak kontrol edebilirsiniz. Uygulama sahaları arasında;

  • CNC Router
  • Takım Tezgâhları
  • Su Jetli Kesim Makineleri
  • Lazer Kesim Makineleri
  • Pick & Place Makineleri
  • Köprü Uygulamaları
  • Malzeme Taşıma ve İstifleme Uygulamaları

bulunmaktadır.

STÖBER, redüktörleriyle birlikte dört farklı pinyon tipi sunmaktadır. Bunlar; ZTRS, ZTR, ZR ve ZV serileridir. Bu serilerin düz dişli ve helis dişli olmak üzere iki tipi mevcuttur. Ebatları modül 2’den  modül 10’a kadar olup, farklı pinyon çaplarında bulunmaktadırlar ve piyasada bulunan standart metrik kremayerlerle de tam olarak uyumludur. Montaj Aparatı sayesinde doğru diş aralığı ile kolaylıkla montajlanabilir.

STÖBER, ayrıca keçe dişlisinin de bulunduğu yağlama sistemi ile pinyon dişliyi sürekli yağlayabilir.

ZTRS

Flanş bağlantılı pinyonu, sağlam döküm gövdesi ve yine flanş ile montajlanabilen karşıt yataklamalı yapısıyla yüksek güç yoğunluğu gerektiren uygulamaların kolaylıkla üstesinden gelir. Ayrıca %50 azaltılmış düşük lineer dişli boşluğu (7µm) ve 10 kat daha fazla sertleştirilmiş dişli yapısı ile sınıfının ötesinde bir yapıya sahiptir.

STÖBER ZTRS serisi

ZTR

Orta büyüklükte ve flanş bağlantılı pinyon yapısı ile yüksek hassasiyet ve dinamizm gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.

ZTR serisi

ZR

Büyük çaplı pinyon yapısıyla, özellikle yüksek hız (örn. 6,7m/s) gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.

ZR serisi

ZV

Özellikle ekonomik olması gereken uygulamalarda (robotik otomasyon, pick and place köprü uygulamaları vb. gibi) farklı çıkış pinyon seçenekleriyle ekonomik çözüm.

ZV serisi

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com