Connect with us

Redüktörler

STÖBER, TRUMPF’ın ‘En İyi Tedarikçi Ödülü’nü kazandı

Yayın Tarihi:

-

Makine imalatçılarına yönelik redüktörlerden hareket kontrolörüne kadar birbiriyle tam uyumlu tahrik ürünleri üreten STÖBER, TRUMPF En İyi Tedarikçi Ödülü’nü kazandı.

1934 yılından bu yana makine sektörünün küresel markaları arasında yer alan STÖBER, TRUMPF Grubu’nun 800’den fazla stratejik tedarikçisi arasından, en iyi tedarikçi olarak ödüllendirildi. Ödülde, STÖBER‘in teslimat kabiliyeti ve üst düzey ürün kalitesi gibi faktörlerin yanı sıra STÖBER çalışanlarının son derece yetkin danışmanlık hizmeti ve 7/24 çalışma prensibi vurgulandı. 

Ödül törenini organize eden Almanya merkezli TRUMPF, yaklaşık 3,5 milyar Euro’luk satış ve 14 bin 500’den fazla çalışanı ile dünyanın en büyük takım tezgahı şirketlerinden biri konumunda. Almanya Şansölyesi’nin danışma kurulunda yer alan ve TRUMPF‘ın yönetici ortağı olan Nicola Leibinger Kammüller, STÖBER‘e verilen özel ödülün TRUMPF şirketinin ötesine geçen bir etkiye sahip olduğunu dile getirdi.

TRUMPF Tedarikçi Ödülü’nü firma adına alan STÖBER Yönetim Merkezi Satış Bölüm Müdürü Rainer Wegener, “STÖBER yönetimi adına, bu muhteşem sonuca katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu ödül bizim ortak teyidimizdir ve aynı zamanda bir ilham kaynağıdır! Uzun vadeli iş ortağımız TRUMPF‘a teşekkür ediyor ve gelecekte büyük bir iş birliğini dört gözle bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com