Connect with us

Redüktörler

Süper kısa tasarım, maksimum güç

Yayın Tarihi:

-

Jakob, kompakt KGE metal körüklü kaplin ile tahrik flanşlı (DIN-EN-ISO 9409–1) tüm dişli kutuları için özel olarak hazırlanmış bir çözüm geliştirdi. Her şeyden önce süper kısa tasarımı ve redüktörün rijitliğinden maksimum düzeyde yararlanması ile etkileyici olan bu sistem ünitesi, müşterinin kompakt bir makine tasarımına sahip olmasını sağlarken hem de konumlandırma sürelerini kısaltıyor. Çıkış tarafında, kavrama montajı kolay EASY sıkma göbeği olan sistemin; tamamen metal tasarımı onu özellikle sağlam hale getiriyor.

Modern bir mikro plazma kaynak işlemi kullanılarak, metal körükler ile paslanmaz çelik veya çelik göbekler arasında aynı ve sürekli kalitede güvenli ve kalıcı bağlantılar oluşturulur. Kaynaklı bağlantı, özellikle boşluksuzluk, yüksek eş merkezlilik ve maksimum burulma sertliği ile ilgili en yüksek gereksinimleri karşılar.

Sistem, yapışkan bağlantıların aksine kritik çalışma koşullarında (-50 ila + 300 °C, kimyasallar) dahi, mutlak ve süresiz olarak dayanıklıdır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com