Connect with us

Redüktörler

Neugart’tan ekonomik ve güçlü çıkış mili rulmanlı yeni konik dişli redüktör WPLHE

Yayın Tarihi:

-

Eksenel yer tasarruflu, ekonomik, IP65 uyumlu ve çıkış milinde yüksek radyal ve eksenel kuvvetler için tasarlanan WPLHE, dünya çapındaki ilk Economy ve hassas redüktörlerin kombinasyonu olan başarılı PLHE’nin tüm avantajlarını, dik açılı model olarak bir araya getiriyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle gerçek bir tahrik teknolojileri uzmanı olan Neugart’ın sunduğu yeni konik dişli redüktör WPLHE, somut olarak hem kanıtlanmış bir Economy dişlisinin dişli kısmına hem de genellikle hassas redüktörlerde (PLN ve PSN gibi) kullanılan ön yüklemeli konik makaralı rulmanların bulunduğu yüksek performanslı bir çıkış yatağına sahip. Bu sayede çıkışta 8.000 N’a kadar yüksek radyal ve eksenel kuvvetlere dayanan yeni konik dişli redüktör WPLHE; örneğin, yüksek radyal yüklere sahip kasnak tahrikleri de dik açılı bir varyant olarak gerçekleştirilebiliyor.

WPLHE’nin motoru, koaksiyel PLHE’ye göre 90° döndürüldüğünden, örneğin paketleme ve diğer özel makinelerde yerin sınırlı olduğu durumlarda ideal bir çözüm sunuyor. İsteğe bağlı olarak önceden monte edilmiş bir pinyonla sunulan tek Economy konik dişli kutusu olan ürün, bu sayede özellikle yerin sınırlı olduğu durumlarda maliyeti düşük pinyonlu kremayer tahrikler için uygun bir yapıda. Üründe; diş sayısı 15’ten 27’ye, modül 2’den 3’e kadar düz dişli ve helis dişli olarak, 13 farklı pinyon seçilebiliyor.

Kare çıkış flanşına ve uzun merkezleme bileziğine sahip, piyasada yerleşmiş çıkış geometrisi sayesinde uygulanması kolay olan WPLHE’nin; düz, kamalı, spline dişli veya önceden monte edilmiş pinyonlu gibi birkaç farklı çıkış mili varyantı, çok yönlü olarak kullanılmasına imkan tanıyor. Ürün bu özelliklerinin yanında IP65 koruma sınıfına sahip tek Economy konik dişli kutusu olarak; pürüzlü, tozlu ve kirli ortamlar için uygun bir yapıda. Neugart’ta yaygın olan ömür boyu yağlama için gıda maddelerine uygun ve soğuğa karşı dirençli yağlayıcılar da mevcut.

Verimli tedarik zinciri sayesinde cazip teslimat süreleri sunan Neugart’ın yeni ürünü WPLHE; 060 / 080 / 120 olarak üç yapı ebadında, isteğe bağlı olarak tek kademeli varyant (tahvil 3 ile 10 arasında) veya iki kademeli varyant (9 ile 100 arasında) olarak hemen edinilebilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Makina mühendisliği ve iktisat derecelerine sahip olan Hakan, video / 2D ve 3D animasyondan mühendislikle ilgili alanlara ve çeviriye kadar yıllarca çeşitli çalışma dallarında çalıştı. Şu anda dış ticaret ilişkileri yürütmektedir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca ve İspanyolca biliyor. Hakan aynı zamanda karikatüristtir.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com