Connect with us

Makina İmalatı

Takım tezgahı üretimi için hassas Duserbox Redüktörler

Published

on

Takım tezgahı üretiminde parça ihtiyaçlarına tam ve kesin bir cevap vermek gerekir. Ancak bu şekilde standardize edilmiş ve mikron (µm) seviyesinde hassas üretim yapabilen takım tezgahı üretimi mümkündür. Bu nedenden takım tezgahlarında kullanılan redüktörlerin boşluk oranları düşük olmalı ve yüksek tork değerlerini iletebilecek seviyede olmalıdır. Duserbox Redüktörleri bu amaçlar doğrultusunda üretilmektedir.

Tornalama, frezeleme ve delme işlemlerini yapabilen makinelerin ihtiyaçları birbirlerinden farklıdır. Duserbox, bu ihtiyaçları karşılayabilmek için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünler, farklı ortam koşullarında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Gövde malzemeleri ve sızdırmazlık elemanları bu doğrultuda seçilmiştir. Ayrıca planet Redüktör ürün grubu, yağ değişimi gerektirmeyecek şekilde tasarlandığı için tezgah ömrü boyunca bakım gerekmeden güvenle kullanılabilir.

Duserbox konik ve planet redüktör serisi, Barmech Otomasyon Sistemleri tarafından güç aktarım sektörünün kullanımına sunulmaktadır.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com