Connect with us

Genel

Teknovinç ve Teknoasfalt, 2013 Uluslararası İş Makinaları Kongresi Altın Sponsorluğunu üstlendi

Yayın Tarihi:

-

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği’nin (İMDER), 19-20 Eylül 2013 tarihleri arasında Pendik Greenpark Otel’de düzenleyeceği “2013 Uluslararası İş Makinaları Kongresi” Altın Sponsorluğunu, TeknoVinç ve TeknoAsfalt üstlendi. İş Makinaları sektörü ile ilgili olarak Türkiye’deki ve dünyadaki son trendlerin ortaya koyulmasının hedeflendiği kongreye, hem Türkiye’den hem de yurt dışından yoğun bir katılım bekleniyor.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı desteğiyle 19 – 20 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan “2013 Uluslararası İş Makinaları Kongresi”nde;  İş Makinaları Sektöründe Teknolojik Gelişmeler ve Teknik Mevzuat, Yatırım Projeleri Işığında İş ve İnşaat Makinaları, Talep Projeksiyonu gibi pek çok konuya değinilmesi planlanıyor. Tekno Vinç ve Tekno Asfalt’ın Altın Sponsorlar arasında yer aldığı 2013 Türkiye İş Makinaları Kongresi’nin temel hedefleri arasında  “Vizyon 2023 Stratejisine Sektörü Hazırlamak” bulunuyor.

İş makinaları sektöründe hizmet veren firmalarla, çözüm ortaklarını bir araya getirerek önemli bir platform yaratması beklenilen kongrede, “Yatırımlar ile Dünyanın Parlayan İncisi Türkiye”, “2023 Yılına Kadar Planlanan Türkiye’deki Büyük Projeler”, “2023 Yatırım Projeleri Işığında İş Makinaları Talep Projeksiyonu” başlıklı birçok panel düzenlenerek, sektörün önemli konularının ele alınması amaçlanıyor.

Sektörlerinin lideri konumunda bulunan ve müşterilerini her zaman en iyi ve en yeni teknolojiyle buluşturmayı kendisine amaç edinmiş olan Tekno Vinç ve Tekno Asfalt, Altın Sponsor olduğu 2013 Uluslararası İş Makinaları Kongre’si katılımcılarına, iş makinaları sektörü ile ilgili bilgiler aktarmayı hedefliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com