Connect with us

Metal İşleme Takım Tezgahları

TEMAK, Kraft markasıyla Maktek’e çıkarma yaptı

Yayın Tarihi:

-

Dünyaca ünlü markaların kesici ve tutucu takımlar ile ölçü aletlerini Türk sanayicisiyle buluşturan TEMAK, geniş ürün portföyünde yer alan Kraft markasının talaşlı imalatta yaşanılan problemlere eksiksiz çözümler sunan ürünlerini, Maktek Avrasya’da sergiledi.

Dünyaca ünlü markaların kesici ve tutucu takımları ile ölçü aletlerini Türk sanayicisiyle buluşturan TEMAK, geniş ürün portföyünde yer alan Kraft markasının talaşlı imalatta yaşanan problemlere eksiksiz çözümler sunan ürünlerini, Maktek Avrasya’da sergiledi.

Kraft markasının çözüm yelpazesinde; sert maden uçlar, mikro frezeler, karbür parmak frezeler, içten soğutmalı karbür matkaplar gibi çeşitli kesici takımlar yer alıyor. Kraft marka karbür kesici takımlar ürün yelpazesini eksiksiz olarak stoktan teslim prensibi ile müşterilerine sunmaya başlayan TEMAK, Maktek Avrasya Fuarı’nın pozitif dönüşlerini almaya başladı.

1988 yılında kurulan TEMAK 1.950 metrekare merkez ofis ve deposu ile Türk sanayisine ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet veriyor. Yurt dışından 35 farklı markanın Türkiye mümessili olan TEMAK dürüst ticaret ve çözüm odaklı müşteri ilişkileri ilkesi ile müşterilerinin sağlam, uzun soluklu, çözüm üreten ve huzurla çalışılan tedarikçileri olmaya devam ediyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com