Connect with us

Metal İşleme Takım Tezgahları

Sandvik’ten yeni çok yönlü yekpare parmak freze ürün grubu

Yayın Tarihi:

-

Sandvik Coromant tamamen yeni bir üst sınıf çok yönlü yekpare parmak freze ürün grubunu piyasaya sunuyor. Kesme takımı ve takımlama sistemleri uzmanı firmanın yeni ürünü CoroMill® Dura, mevcut çok yönlü CoroMill® Plura parmak frezelerin yerine geçecek.

Tüm uygulamalarda ve malzemelerde farklı kavramalar ile kaba talaş işlemeden ince talaş işlemeye kadar geniş bir kapsam için geliştirilen CoroMill® Dura’yı, önceki çok yönlü konseptten ve rakip parmak frezelerden ayıran WhisperKut™ teknolojisi.

Eşit olmayan helis konsepti ile ilgili açıklama yapan Sandvik Coromant Global Ürün Uygulama Müdürü Dr. Markus Groppe, “Her kanal farklı bir helis açısı ile yönlendirilmiş durumda ve kesme kenarının her seviyesi diğerlerine göre farklı uzaklıklarda. Bu yolla çok iyi stabilite ve titreşimsiz verimli işleme seviyesine ulaşabilirsiniz” diyor. Kayda değer bir başka özelliğin de ürün grubunda sunulan kapsamlı yekpare parmak freze çeşitleri arasından doğru takımın seçilme kolaylığı olduğunu belirten Groppe, “Takım seçme konusunda çok büyük çaba gösterdik. CoroMill® Dura ürün çeşitleri arasında doğru takımı seçmek artık karmaşık değil” şeklinde konuşuyor.

Ürün grubunda ilk tercih çok sayıda uygulamada çalışan dört kanallı tak-çalıştır çözüm olurken; kama olukları, dinamik frezeleme, yarı ince talaş işleme ve ince talaş işleme gibi daha özel operasyonlar için ilave takım değişkenleri de mevcut. Oluk açma, kenar frezeleme, yuva açma ve helisel interpolasyon uygulama alanlarını destekleyen CoroPlus® Takım Kılavuzu, CoroMill® Dura online takım seçici ile daha fazla yardım sunulabiliyor. Bunların hepsi takım seçimini daha kolay hale getiriyor.

CoroMill® Dura bir talaş kesici ile veya olmadan 1–4×D kesme uzunluğuna sahip iki ile yedi kanal arasında mevcut. Parmak frezeler yenileme işlemiyle orijinal spesifikasyon değerlerine üç kez geri döndürülebilir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com