Connect with us

Elektrik Motorları

Türkiye çapında güç aktarım sektörünün tedarik merkezi: Mera Motor

Yayın Tarihi:

-

1998 yılından bu yana dinamik çalışma prensibi ve dürüst ticaret anlayışıyla Mera Motor, iş ortakları için doğru tedarikçi konumundadır.

Çözüm odaklı ticaret anlayışıyla faaliyetlerine Ankara’daki 2500 m² kapalı alana sahip merkez mağazasında başlayan Mera Motor, 2013 yılında Mera İzmir Motor Redüktör adıyla İzmir şubesini, 2017 yılında ise Mera İstanbul Motor Redüktör adıyla İstanbul şubesini hizmete alarak, faaliyet alanını genişletmiştir.

Mera İzmir

Sektörün devlerinin bayiliği

Gamak, Volt Motor, ABB, ELK Motor, EMTAŞ, Yılmaz Redüktör, Dişsan Redüktör, KEM-P, Dereli Fren ve Miksan markalarının bayiliklerini tek çatı altında buluşturan Mera Motor, geniş ürün yelpazesini, hızlı ve ekonomik çözümlerle iş ortaklarına sunmaktadır. Üç büyük şehirdeki yaklaşık 50 kişilik deneyimli ve uzman kadrosuyla iş ortaklarının ihtiyaçlarına anında cevap verebilen Mera Motor; stok seviyesi ve Türkiye’nin her köşesine hizmet ulaştırabilen araç filosu ile de sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Ayrıca ihracat ağıyla da adından söz ettiren Mera Motor; yurt dışında pek çok noktaya ürünlerini ulaştırmaktadır.

Bakım ve tamir hizmetlerinde de iddialı

Mera Motor; tamir-bakım ve servis hizmetleriyle de iş ortaklarının daima yanında yer alıyor. Uzman
kadrosuyla elektrik motoru ve redüktör tamir bakım hizmetlerinde hızlı ve ekonomik çözümler sunan Mera Motor; ISO 9001 ve TSE sertifikalarıyla belgelendirilmiş kalite anlayışıyla sektörün öncüleri arasında yer almaktadır.

Mera İstanbul

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com