Connect with us

Sektör Haberleri

Türkiye Robotik ve Otomasyon Zirvesi, sektörü bir araya getiriyor

Yayın Tarihi:

-

ROBODER, düzenlediği Türkiye Robotik ve Otomasyon Zirvesi ile Türkiye’nin yerli ve yabancı robot, otomasyon ve ileri teknolojili sistem üreticilerini; TUSİAD, DEIK gibi kamu kurumlarını, ilgili dernekleri ve finans kuruluşlarını 4 Haziran’da ilk kez bir araya getiriyor.

Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği (ROBODER), Türkiye’nin robot, otomasyon ve ileri teknolojili sistem üreticilerini buluşturuyor. 4 Haziran’da The Green Park Pendik & Convention Center’da sektörün gelişimine, endüstrinin dijitalleşme ve sanayi dönüşümü yol haritasına ışık tutacak olan ‘Türkiye Robotik & Otomasyon Zirvesi’nin açılış konuşmasını, Türkiye Makina Federasyonu (MAKFED) Genel Sekreteri Zühtü Bakır gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ulusal sanayi kapasitesini, birikimini ve kalitesini artırmada çok önemli bir yeri olan ‘robotik ve yüksek teknolojili üretim sistemlerinin’ önemini gerçekleştirdiği proje ve etkinlikler ile vurgulayan, Türkiye’nin bu alandaki temsil gücünü artırmak için kurulan ROBODER tarafından düzenlenen zirvede, çok sayıda panel, söyleşi ve görüş paylaşımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Robotik & Otomasyon Zirvesi’nde gerçekleştirilecek bazı panel ve söyleşiler:

Panel: Üretim Başkalaşırken; Makineler Sistemlere Karşı
Panel: Robot Üreticilerinin İdeal Pazar Yeri Perspektifleri
Panel: Vurgulanması Gereken Sadece Robotlar mı?
Söyleşi: Endüstriyel Robot Pazarında Büyüyen EMEA ve Türkiye Analizi
TÜSİAD Dijitalleşme Yol Haritası

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com