Connect with us

Etkinlikler

TÜYAP, Ağaç İşleme Teknolojisi – Mobilya Yan Sanayii ve Plastik – Ambalaj Sektörlerini İzmir’de Bir Araya Getiriyor

Yayın Tarihi:

-

Fuarcılık sektörünün en büyük firması TÜYAP, ülkemizin sektördeki en önemli fuar alanı yatırımlarından biri olan fuarizmir’de İZWOOD ve İzmir Mobilya Yan Sanayii Fuarları ile Ağaç İşleme Teknolojisi ve Mobilya Yan Sanayi ve Aksesuarları, PLASTPAK ile de Plastik ve Ambalaj sanayi sektörlerinin en önemli firmalarını buluşturuyor!

 

TÜYAP, 8 – 12 Nisan 2017 tarihleri arasında fuarizmir’de İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı, İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı ve PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı’nı eş zamanlı düzenleyecek. İlgili derneklerin işbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası, ve İzmir Ticaret Odası desteğiyle hazırlanan etkinlikler fuarizmir’de sahne alacak.

 

3 FUAR BİR ARADA 2 SALONDA

 

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) işbirliği ile düzenlenen İZWOOD 2017 İzmir Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı’nın kapsamında orman endüstrisi için makine, teknik donanım ve hizmetler, ağaç işleme makineleri, yüzey işlemleri makineleri, ağaç kesme makineleri, elektrikli ve mekanik el aletleri, mobilya üretim makineleri Ege Bölgesi, bölge ülkeleri ve yakın coğrafyaya birinci elden tanıtılacak. 23.000 m2 alanda düzenlenen fuara sektörün önde gelen firmaları, sektörel dernek, yayın ve kuruluşlar da katılacak. Fuara 40 ülke ve 50’yi aşkın şehirden 40.000’in üzerinde ziyaretçi bekleniyor. Aynı alanda eş zamanlı olarak düzenlenen İzmir Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı kapsamındaysa ahşap orman ürünleri, mobilya aksesuarları, kimyasal malzemeler, boya, vernik, cila ve renklendiriciler, oturma grubu ve yatak üretim malzemeleri, üretim alet, ekipman ve yardımcı ürünler sergilenecek. Aynı anda gerçekleşecek iki fuardan elde edilecek sinerjiyle ham ürünün işlenmesinden son tüketiciye ulaşımına kadar tüm ağaç işleme – mobilya yan sanayi sektörü bir araya gelecek. fuarizmir B salonunda yer alacak fuarların bölgede ve yakın ülkelerde büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

 

Yine eş zamanlı olarak düzenlenen Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV), Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ile gerçekleşecek PLASTPAK Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı ile de plastik makineleri, kimyasal ve hammaddeler, kalıp, ısı ve kontrol cihazları, makine yan ve ara sanayi, hidrolik ve pnömatik sistemler, ambalaj makineleri, ambalaj ürünleri, ambalaj üretimine yönelik yardımcı cihaz, donanım ve sistemler, hammadde ve ara ürünler, hizmetler, geri dönüşüm ile ilgili ürünler bölge ve yakın ülke ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak. Etkinlik fuarizmir C salonunda gerçekleşecek.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com