Connect with us

Genel

Üniversite – Sanayi Buluşmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Published

on

 

Finans Yayıncılık ve NORD Drivesystems’in ortaklaşa yaptığı “Üniversite-Sanayi” buluşmalarının bu seferki durağı Kocaeli Üniversitesi’ydi.

 

Finans Yayıncılık’ın organize ettiği ve NORD Drivesystems profesyonellerinin sunum yaptığı “Üniversite-Sanayi Buluşması” seminerleri Yıldız Teknik Üniversitesi’nin ardından, Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nün desteğiyle Kocaeli Üniversitesi’nde de gerçekleştirildi. Motorlu redüktörler, motorlar, endüstriyel tip redüktörler, frekans invertörleri, motor starterleri, motor-üstü tahrik kontrolü için frekans invertörlerinde uzmanlığıyla bilinen NORD Drivesystems ile sektörel yayıncılık dünyasının liderlerinden Finans Yayıncılık, 10 Mayıs’ta Kocaeli Üniversitesi’ne konuk oldu.

Seminerde, NORD Drivesystems’in Endüstri Sektör Müdürü Erhan Zeren ve İstanbul Anadolu yakası ve Doğu & Güney Marmara Bölge Satış Müdürü Onur Tepe etkinlikte yer aldı. Şirket, yaptıkları bilgilendirici sunumla öğrencileri aydınlattı.  Seminere katılan öğrenciler arasında yapılan çekiliş sonrasında, 5 şanslı öğrenci, NORD Drivesystems Tuzla tesislerinde, üretim montaj hattında uygulama eğitimi kazandı.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com