Connect with us

Genel

Vekmar 20.yılını kutladı

Yayın Tarihi:

-

1994 yılında kurulan Vekmar, tüm çalışanlarının katılımıyla 20.yıl etkinliğini İstanbul Radisson Blu Hotel’de kutladı.

Gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz üstlenirken programın açılışı 20.yıla özel hazırlanan “geçmiş zaman olur ki hayali cihana değer” fotoğraflarıyla hazırlanan kısa film gösterisiyle başladı.

 

Vekmar Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Telli gecede yaptığı konuşmasında tüm konuklarına katkılarından dolayı teşekkür etme fırsatı bularak şu sözleri aktardı: “Ticaret etme alfabesinde bize öğretildiği gibi ilk önce teraziye dikkat ettik ve onun kutsallığını hiçbir şeye değişmedik. Tüm ilişkilerimizde adaletli ve açık olmaya çalıştık. Bize tembihlenmiş olduğu gibi arkadaşlarımıza adalet ve dürüstlüğün bir fazilet değil, insan hayatında asgaride olması gereken bir olgu olduğunu tembihledik.  Şirketlerin isimlerinin sonunda A.Ş’den öte gerçekten “anonim” olduğunu, mutluluğu ve hüznüyle ona dokunan herkesin ortak malı olduğunu öğrendik.”

 

20.yıl anısına 10 yıl ve üzeri çalışanlara plaket takdim edildi. Tüm çalışanlara ise 20.yıl teşekkür sertifikası verildi. Mısırlı Ahmet yönetimindeki Vekmar Ritim grubunun hazırladığı muhteşem sahne performansı geceye renk kattı.

 

20. yıl çekilişinde ise 20 kişiye sürpriz Maldivler’de, Uzak Doğu’da ve Güney’de tatil hediye edildi. Vekmar’ın 20. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen bu özel gecede Bengü’nün şarkılarıyla tüm çalışanlar keyifli anlar yaşadı.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com