Connect with us

Vibrasyon Motorları

Vibrasyon teknolojisinde yenilik

Yayın Tarihi:

-

Vibrasyon motorları her makinede olduğu gibi periyodik bakımlara ihtiyaç duyar, bunların başında sürekli çalışan rulmanların greslenmesi veya gres yağlarının değiştirilmesi gelmektedir.Bakımlarının zamanında ve önerilen özelliklerde yapılmaması durumunda kullanılan işletme için kötü sonuçlar meydana getirebilmektedir.OLI bu konuda da teknolojiyi kullanarak ve rekabetçi kimliğini de koruyarak yeni seri vibrasyon motorlarının üretimine geçmiş bakım gerektirmeyen, yağlamaya gerek duyulmayan ve uzun ömürlü vibrasyon motorlarının üretimine geçmiştir, yeni seri vibrasyon motorlarını 2017 yılında piyasaya süreceğini duyurmuştur.

 

 

OLI’de üretimde çeşitlilik;

Vibrasyon motorlarında bazı sektörlerde kullanılması zorunlu veya emniyet açısından kullanılması gerekli ortamlar bulunmaktadır. Bu ortamlarda, vibrasyon motorlarında bazı özellikler aranmaktadır. Bu özellikler; örneğin vibrasyon motorunun ATEX olarak kullanımı gerekmektedir ve vibrasyon motoruna eklenen her özellik ürünün maliyetini arttırmaktadır. OLI vibrasyon motorları bu durumu da göz önünde bulundurarak STANDART üretimini  ATEX olarak yapmaktadır. Bu özelliği güvenliği arttırılmış vibratörler ve EXPROOF özellikli vibrasyon motorları takip etmektedir. OLI sadece elektrikli vibratörler üretimi değil, bu üretiminin yanında pnömatik vibratörler de üreterek farklı sektörlere de hizmet vermektedir.

 

OLI kullanımının avantajları;

* Yüksek Kalite

* Hızlı ve Zamanında Çözüm

* Doğru Ürün Seçme ve Yönlendirme

* Geniş Stok Sahası ve Stok

* Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Bu özellikler kendi içlerinde de birçok gereksinimler barındırmaktadır.

Bu yüzden dünyada OLI yüksek oranlarda tercih ediliyor ve bu tercih edilme oranının da giderek artacağını düşünüyor.

 

 

Hazırlayan: Kubilay TAŞ –  OLI SALES ENGİNEER

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com