Connect with us

Genel

Walter ve Mazak’tan iş birliği

Yayın Tarihi:

-

Dünyanın lider CNC Takım Tezgâhı imalatçısı Mazak, makinalarında Alman kesici takım uzmanı ve talaşlı imalatın yetkinlik lideri Walter’in ürünlerini tercih etti.

Dünyanın en büyük bilgisayar kontrollü metal kesme takım tezgâhı üreticisi olan Mazak, dünyanın önde gelen kesici takım üreticilerinden Walter ürünlerini tercih ederek, önemli bir iş birliğine imza attı. Mazak firmasının KONMAK Fuar standında sergilenen iki adet tezgâhın takımlandırmasını üstlenen Walter’in Bölge Satış Müdürü Emrah Başkurt ve Satış Sorumlusu Hayati Atlı etkinlikte Mazak yetkilileri ile birlikte ziyaretçileri ağırladı ve bilgilendirdiler.

Walter Türkiye Pazarlama Sorumlusu Songül Soğukçelik, Mazak ile yapılan iş birliğinden karşılıklı olarak son derece memnun kaldıklarını belirterek, “Mazak yetkilileri Mayıs ayı içerisinde İzmir’de gerçekleştirdikleri Open House etkinliğinde de yine Walter marka takımları tercih ettiler” dedi.

Haberin devamını okumak için tıklayın>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com