Connect with us

Redüktörler

WEG-Watt Drive 18.000 Nm’ye kadar yeni WG20 serisini sunar

Yayın Tarihi:

-

WEG-Watt Drive, 2018 yılında Almanya Nürnberg’deki SPS IPC Fuarı’nda ilk lansmanını yaptığı WG 20 serisi ile helisel dişli, parallel milli, helisel konik serilerinde 18.000 Nm. torka kadar olan aralıkta universal ölçülerde MAS serisine ek olarak hizmet etmeye başlamıştır.

Bu yüksek performanslı redüktörlü motorların sağlamlığı ve dişli kalitesi ile gelen çok düşük boşluk oranları sayesinde çelik fabrikaları, enerji sektörü ve madencilik gibi ağır sanayide zorlu uygulamalarda dahi kullanıma uygundur. Yüksek operasyonel güvenlik, yüksek verimlilik ve düşük bakım maliyetleri bu ürünlerimizin sistemlerde tercih edilmesi için belirleyici katkı sağlar.

WG20 serisi motorlu redüktörler dünya çapında universal ölçüler ile diğer markalar ile kolay değişim sağlayabilen standart montaj boyutlarına sahiptir. 0,12 kw’dan 75 kw’ya kadar motor seçeneğiyle standart IE3 olmak üzere IE4 olarak da hizmet vermektedir. 

WEG-Watt Drive WG20 serisi motorlu redüktörler MAS serisinde de olduğu gibi dünya çapındaki tüm voltajlarda (110 v-690 v arası) çalışabildiği gibi sürücüler ile 100Hz-120Hz’de çalıştırılabilirler. Makineler için bu özellik tek bir motor redüktör ile geniş bir devir aralığında çalışarak tek makinede farklı ürünler çıkarılabilir anlamına gelir. 

WG20 serisinin redüktörleri sonlu elemanlar yöntemi kullanılarak geliştirilmiştir. Akıllı modüler pinyon sistemi, çok çeşitli tahvil oranlarında iki veya üç kademeli tasarım sağlar. Bu akıllı pinyon sayesinde çok düşük ses seviyelerinde çalışmaya da destek olunur. Çok düşük kayıplar ile çok yüksek enerji verimliliği sağlanmış olur. Aynı zamanda çok yüksek çıkış hızı ve çok düşük çıkış hızı ile geniş bir tahvil oranı aralığında seçim yapmamıza yardımcı olur.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com