Connect with us

Genel

Winterthur’u bünyesine katan 3M hedef yükseltti

Yayın Tarihi:

-

450 milyon dolara bünyesine kattığı Winterthur ile gücünü daha da artıran 3M Aşındırıcı Sistemler Birimi, hem dünya çapında hem de Türkiye’de aşındırıcılar pazarının önde gelenleri arasında yer alıyor.

Winterthur Technology Group (3)

 

İnovatif çözümleriyle hayatı iyileştiren ve pek çok ilke imza atan 3M, Aşındırıcı Sistemler Birimi’nin sektördeki gücünü daha da artırmak için Winterthur Technology Group’u satın aldı.

Endüstriyel yüzey işlemelerine yönelik ürünler sunan 3M Aşındırıcı Sistemleri, farklı ölçeklerdeki sanayi tesislerinin, faaliyet alanları ne olursa olsun tüm aşındırıcı ihtiyaçlarını inovatif çözümleriyle karşılıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de aşındırıcılar pazarının önde gelenleri arasında yer alan 3M Aşındırıcı Sistemler Birimi, 450 milyon dolar karşılığında Ocak 2014 itibarıyla bünyesine kattığı Winterthur ile satış ve satış sonrası destek alanında gücünü daha da artırıyor. Dünyanın en önde gelen hassas aşındırma teknolojisi şirketlerinden biri olan Winterthur’ın ürünleri otomotiv, türbin, imalat makinesi ve çelik sektörlerinde kullanılıyor ve Winterthur, Wendt, Rappold ve SlipNaxos markalarıyla piyasaya sunuluyor.

“Sürdürülebilir büyümemizi hızlandıracak”

3M’in Aşındırıcı Sistemlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Chris Holmes satın alma işlemiyle ilgili görüşlerini “Winterthur’u bünyemize katarak mevcut ürün grubumuzu geliştirmiş olduk, bu sayede sektörün aşındırma ihtiyaçlarını karşılamak için daha da geniş yelpazede çözümler sunabiliyoruz.” sözleriyle açıkladı. Winterthur’un Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Edgar Rappold ise “3M’in, Winterthur’un sürdürülebilir büyümesi için ideal bir stratejik partner olduğuna inanıyoruz” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com