Connect with us

Genel

Yeni Sirius 3SK1 Emniyet Röleleri “Basit – Esnek – Ekonomik”

Yayın Tarihi:

-

Yeni Sirius 3SK1 Emniyet Röleleri “Basit – Esnek – Ekonomik” 

 Yeni Sirius 3SK1 Emniyet Röleleri

SIRIUS 3SK1, inovatif bağlantı yapısı ve kompakt boyutları ile bir emniyet rölesinden çok daha fazlasını sunar. Ürün bu özellikleri sayesinde IF 2013 tasarım ödülünün de sahibi oldu.

Opsiyonel olarak, uygulamada ki emniyet ihtiyacınıza göre giriş ve çıkışlar, raya monte edilebilir konektörler ile hızlı ve kolay bir şekilde artırılabilmektedir. 3SK1 Advance, Acil Durdurma, Işık Perdesi, Çift-El Kontrol, Kapı Emniyeti ya da Alan Tarayıcı gibi emniyet uygulamalarını tek bir cihazda gerçekleştirerek stok maliyetlerini de minimuma indirmektedir. Sağladığı birçok avantajla birlikte maksimum emniyeti de amaçlayan ürün EN ISO 13849-1’e göre Pl-e ya da EN 62061’e göre SIL-3 seviyesine kadar olan uygulamaları desteklemektedir.

3SK1 interaktif internet sitesi sayesinde ürün hakkında detaylı bilgilere ve uygulama videolarına ulaşabilirsiniz…

http://www.automation.siemens.com/mcms/industrial-controls/en/safety-systems/3sk1/PublishingImages/flash-en/start.html

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com