Connect with us

Genel

Yılmaz Redüktör ’den Türkiye’nin en kapsamlı Redüktör Seçim programı

Yayın Tarihi:

-

 

Redüktör seçimi makine imalatçıları için en önemli konulardan biridir. Yeterli emniyete sahip uygun maliyetlerde bir redüktör seçimi tüm kullanıcıların hedefidir. Bu hedefe ulaşmak için redüktör seçiminde yapılması gereken kontrolleri eksiksiz yerine getirmemiz gerekir.

Yılmaz Redüktör firmasının kullanıcı beklentilerinin tümü ile karşılanması için uzun çalışma periyodu sonunda tasarladığı yeni web sayfasında redüktör seçimi çok geniş opsiyon seçenekleri ile mümkün hale getirildi.
Yedi farklı dilde kullanımı mümkün olan www.yr.com.tr adresini ziyaret ederek aşağıdaki işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Makalenin devamını okumak için tıklayın>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com