Connect with us

Redüktörler

Yüksek radyal yükler için çekici redüktör alternatifleri

Yayın Tarihi:

-

Neugart‘ın ekonomi serisinin konik makaralı rulmanlı yenilikçi yatak dizaynı, ekonomik koşullarla hizmetinizde: Yeni standart redüktör PFHE, yüksek radyal yük oluşturan ama düşük boşluklu bir hassas redüktörün kesinliğine muhakkak ihtiyaç duymayan ağır yük uygulamaları için çekici alternatifler sunuyor.  

Planet redüktör PFHE’nin iki özel ön yüklemeli konik makaralı rulmanı vardır. Bunlar, kompakt yapılarına rağmen yüksek kuvvetler alabilirler. Yeni redüktör bu şekilde, çıkış tarafında çekişte veya kremayer dişli ya da kayış kasnağı uygulamalarında oluşan 5100 N’a kadar radyal kuvvetleri tolere eder.  

Çıkış flanşına olan sorunsuz bağlantı EN ISO 9409-1’e uygun, standart ve mekanik (merkezleme deliği olmayan) bir bağlantıyı mümkün kılar; redüktör bu bağlantı üzerinden çok kolay ve hızla entegre edilir. Giriş flanşı, isteğe göre söz konusu olan motora uyarlanabilir. 

Radyal mil keçesi, çıkış tarafında IP65 koruma sınıfının taleplerini yerine getirir. Yani toz ve püskürtülen su çalışmasını kısıtlamaz, redüktörün kötü ortam şartlarında kullanılması mümkündür. Ömür boyu ekstra yağlama gerektirmeyen yağlama sistemi sayesinde PFHE bakım gerektirmez. Düz dişli bir redüktör olarak yüksek bir performans garanti eder. 

PFHE ile, geniş bir yelpazeye sahip planet redüktörleri daha da genişletilmektedir. Economy Line çizgisine yeni katılan bir ürün olarak; mükemmel bir fiyat/performans oranı sunan, uzun ürün ömürlü ve yüksek performanslı standart redüktörlerin yer aldığı bu ürün çizgisinin bilinen ve takdir edilen tüm avantajlarını sunar. PFHE modeli, çıkış flanşında merkezleme flanş çapı 64, 90 veya 110 mm ve 1 veya 2 kademeli i=3 den i=100 e kadar iletim oranı olmak üzere üç farklı gövde ölçüsünde mevcuttur. PFHE, şimdiye kadarki PLFE redüktörünün kompakt yapısını daha güçlendirilmiş bir çıkış ile birleştirir. 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com