Connect with us

Genel

Akbal Rulman; Rollexpo Fuarı bize avantaj sağlayacaktır

Yayın Tarihi:

-

 

Rulman ve yan sanayi ürünleri pazarı çok geniş bir pazar olmasına rağmen, sanayi ve otomotiv fuarlarının sadece bir kısmında yer alabilmiştir. Rollexpo Fuarı’nın, bu pazarın önemini, büyüklüğünü ve pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Şirketimiz açısından ise sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri görmek, şirketimizin tanıtımını yapmak ve müşteri portföyümüzü artırabilme açısından bize avantaj sağlayacaktır.

Rulman ve yan sanayi ürünleri pazarı çok geniş bir pazar olmasına rağmen, sanayi ve otomotiv fuarlarının sadece bir kısmında yer alabilmiştir. Rollexpo Fuarı’nın, bu pazarın önemini, büyüklüğünü ve pazardaki şirketlerin tanıtımında büyük rol oynayacağını düşünüyorum. Şirketimiz açısından ise sektörün ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri görmek, şirketimizin tanıtımını yapmak ve müşteri portföyümüzü artırabilme açısından bize avantaj sağlayacaktır.

Akbal Rulman copy

Akbal Rulman Paz. ve Tic. A.Ş. 1965 yılında Adana’da faaliyetine başlamıştır. Firmamız; sanayi ve otomotiv sektörlerine, öncelikli olarak rulman, v-kayış, zaman kayışı, transmisyon zincirleri, dişli, kaplin, kasnak gibi ihtiyaçlarında sanayi ve otomotiv olmak üzere iyi ayrı şubede hizmet vermektedir.

Akbal Rulman, sanayi grubunda 2000 yılından bu yana SKF Distribütörü olarak; Otomotiv grubunda ise 1997 yılından bu yana Karland bayisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bünyemizde Gates, SKT, Suptex, INA, SNR, NSK, ZKL, Bando, Derby, Conti, Timken, ORS, Expo, Witra vs. gibi çeşitli markalarımız bulunmaktadır.

Akbal Rulman, 2009 yılında İstanbul’da bir şube daha açarak toplamda 3 şubeye ulaşmıştır. İstanbul şubesinde, rulman satışının yanı sıra SKF TÜRK – Kestirimci Bakım Partnerliği ile firmamız; proje,  rulman hasar tespiti, yağlama ve yağlama çözümleri, vibrasyon analizi, yerinde balans alma, lazerli sistemlerle ölçüm ve ayar hizmetleri, rulman montaj-demontaj hizmetleri, danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Ürünlerimiz ve markalarımız

Firmamız; sanayi ve otomotiv sektörlerine, öncelikli olarak rulman, v-kayış, zaman kayışı, transmisyon zincirleri, dişli, kaplin, kasnak, lineer hareket sistemleri, keçe gibi ihtiyaçlarında hizmet vermektedir.

Başlıca Markalarımız;

SKF, ZKL, INA, SNR, NSK, Timken, ORS, Gates, SKT, Suptex,  Bando, Derby, Conti, , Expo, Witra

Sektördeki yenilikler ve hedeflerimiz

Bugün baktığımızda zaman ve enerji verimliliği, ilk yatırım maliyetlerinin önüne geçmektedir. Sektördeki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Sektördeki tüketiciler geçmiş yıllara kıyasla daha bilinçli tüketmektedir. Firmamızda bunun bilini ile kendini verimliliği arttırmak konusunda SKF inde üstünde durduğu Bilgi Mühendisliği konusunda kendi geliştirmektedir.

Günün koşullarına göre şirketimiz devamlı kendisini geliştirmeye, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecektir. Firmamız ticaretin sadece fiyatla yapılmayacağının bilinci ile hareket etmektedir. Firmamızın sunduğu ürünlerindeki hedefi, müşterilerimize uzun servis ömrü olan verimliliği yüksek ve kaliteli ürünler sunmaktır.

Sektörde öne çıkmamızı sağlayan özeliklerimiz

Firmamız, adı geçen konularda önde gelen markaların distribütörlüklerini ve bayiliklerini yapmaktadır. Stoklarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını anında giderebilecek seviyede tutmaya çalışmakta ve bunu ciddi olarak takip etmekteyiz. Hizmette karşılıklı güven, dostluk ve müşteri memnuniyeti, firmamızın vazgeçilmez ilkeleri olmuştur. Bu ilkeler doğrultusunda çalışmamız bizi 1965 yılından günümüze kadar getirmiştir ve her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yetişmiş personelimiz, Türkiye’nin her yerindeki müşterilerine sınırsız bir servis güvencesi vermektedir.

Ürünlerimizin hitap ettiği sektörler

Otomotiv ve sanayi de tüm sektörlere hitap etmektedir.

Öne çıkan ürünlerimiz

Öncelikle Rulman olmak üzere, Elektrik enerjisi tasarrufu sağlayan rulmanlarımız, Rulman montaj/ demontaj ürünlerimiz, Vibrasyon Ölçüm ve analiz Cihazlarımız, Güç aktarım ürünlerimiz ( Kayış, Zincir, Dişli, Kasnak, Kaplin ) öne çıkmaktadır.

Ürünlerimiz ve firmamız hakkında daha fazla bilgi çin;

Akbal Rulman Paz. ve Tic. A.Ş. Merkez:

Şakirpaşa Mah.Turhan Cemal Beriker Bulv. 42118 Sok.Uğurlu İş Merk. A1-A2 Blok SEYHAN /ADANA
TEL: 0322 595 75 4 – 359 57 55 pbx
FAKS: 0322 351 91 13

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com