Connect with us

Genel

Allison Transmission, şanzımanlarını ARÜS-DER 2013’de sergiledi

Yayın Tarihi:

-

Allison Transmission, Türkiye’de araçüstü ekipman alanındaki tek ihtisas fuarı olan ARÜS-DER 2013’e katıldı.

Allison 3000 Serisi

Araç ve Araçüstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği (ARÜS-DER), sektörü 3-6 Ekim tarihleri arasında CNR Expo’da üçüncü kez bir araya getirdi. Allison Transmission, sektördeki gelişmeleri desteklemek ve ziyaretçilerle 3000 Serisi tam otomatik şanzıman hakkında detaylı bilgileri paylaşmak üzere fuara katıldı. Ayrıca ziyaretçiler, Allison’ın Continuous Power Technology™ / Sürekli Güç Teknolojisi’nin tüm dünya genelinde belediye, acil durum ve inşaat sektörlerinde nasıl daha güvenilir ve verimli çalışmalar sağladığını da öğrenebilme şansını yakaladı.

Allison Transmission Turkiye ve Orta Dogu Bolge Muduru Taner Gider

Allison Türkiye ve Orta Doğu Bölge Müdürü Taner Gider konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Allison Transmission, global olarak özel uzmanlık araçlarını kullanan pek çok şirketin ilk tercihi oluyor. Sektör, Türkiye’de de hızla gelişiyor ve yerel olarak üretilen üst yapı ekipmanları tercih ediliyor. Bu nedenle, gelişmelere katkıda bulunabilmek adına deneyimlerimizi ve birikimlerimizi sektör ile paylaştığımız ve ARÜS-DER ile işbirliğine devam ettiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com