Connect with us

Etkinlikler

Baumüller WIN EURASIA 2019’da

Yayın Tarihi:

-

Baumüller Motor Kontrol Sistem San. ve Tic. Ltd. Şti., WIN EURASIA 2019’da akıllı tahrik ve otomasyon çözümlerini sunacak.

Şirketin ürün portföyü tekil bileşenlerden komple çözümlere ve buna bağlı servise kadar uzanmaktadır.  Lider Alman otomasyon ve motor üreticisinin İstanbul’da bulunan grup şirketi, 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında WIN EURASIA 2019’da, Salon 2 Stant D160’ta, sanayi için gelecek garantili ürünler sergileyecek.

Yenilikçi çözümler

Ekstrem kompakt DST2 High-Torque motorlar makine yapımının yüksek gereksinimlerine uygundur. Ebadına göre 2000 min-1 dk devire kadar çıkabilir. Bu, daha kısa döngü süreleri ve bununla birlikte daha yüksek verimlilik sağlamaktadır. Baumüller, çeşitli yüksek tork motorları, verimli ve ölçeklendirilebilir servoları, çok sayıda model ve boyutta mevcut olan ana tahrik motorlarıyla, pazarda en geniş gruplandırılmış motor yelpazelerinden birini sunmaktadır.

Baumüller, servo sürücüleri ile müşterilerine, maliyet tasarrufundan daha yüksek dinamizme ve güçlendirilmiş güvenliğe kadar, önemli avantajlar sağlıyor. b maXX ailesinin invertör serileri birlikte 1 ile 315 kW arasındaki geniş bir performans yelpazesini kapsamaktadır. b maXX 5000 ailesi hem sıralanabilir cihazlar ve hem de performanslı mono birimler sunar. Opsiyonel olarak seçilebilen safety paketleri ile bu serinin tüm cihazları sorunsuz olarak ilgili güvenlik sınıf ve gereksinimlerine uyarlanabilir. WIN EURASIA 2019’da b maXX 5000, b maXX 5300 ve b maXX 3300 sürücüleri katılımcıların beğenisine sunulacak.

Baumüller Motor Kontrol Sistem San. ve Tic. Ltd. Şti., tüm Baumüller ürünleri için satış ve kendi yedek parça deposuyla servis imkânı sunuyor.  Eğitimli çalışanları ile müşterilerine otomasyon ve tahrik sistemleri için uygun çözümler ve tüm Baumüller ürünleri için hızlı tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com