Connect with us

Redüktörler

Bonfiglioli’den paketleme endüstrisine özel çözümler

Yayın Tarihi:

-

Paketleme endüstrisinin geniş bir yelpazede çok çeşitli gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimler hassas ve oldukça dinamik uygulamalardan, ağır hizmet tipi güç aktarımı gerektiren uygulamalara kadar değişir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Bonfiglioli, müşterilerin her türlü ihtiyacı için kapısını güvenle çaldığı bir markadır. Paketleme sektöründe Bonfiglioli, eksiksiz tahrik çözümleriyle bu konudaki en önemli çözüm sağlayıcılardan biridir.

Şişe yıkama makinesi

Şişe yıkama makinelerinde, hijyen, ürün güvenliği, yerden tasarruf ve güvenilirlik en önemli özelliklerdir. Bu alanda da müşterilerin ihtiyaçlarını çok iyi bilen Bonfiglioli, özel çevre gerekliliklerini karşılayan ve ileri koruma özelliklerine sahip özel ürünler geliştirmiştir. Çözümlerimiz, bu gereklilikleri en üst düzeyde karşılamakta ve makine üreticilerine son derece geniş yelpazede, özenle seçilmiş redüktörlü motorlar sunmaktadır.

Doldurma, dozajlama, kapaklama ve etiketleme makineleri

Şişe dolumundan etiketlemeye kadar birincil paketleme aşaması, hız, hassasiyet ve senkronizasyon dahil çok sayıda zorlu görevi kapsar. Bonfiglioli bu aşamada da müşterilerin ihtiyaçlarına uygun, son teknoloji ürünü, entegre çözümler sunabilmektedir. Düşük diş boşluğuna sahip hassas redüktörler, son derece dinamik, yüksek verimli servo motorlar ve tahrik sistemleri, bu uygulamalar için mükemmel kombinasyonlardır.

Karton doldurma makineleri

İkincil paketleme, ambalaj kutularının kurulmasından bunların içine ürün yerleştirip en sonunda da bu kutuların kapatılmasına kadar çeşitli görevler yapan makineleri içerir. Bonfiglioli, bu uygulamaların getirdiği zorlukları bilir ve bunlara özel çözümler sunar. İş ortakları, en üst düzeyde alan tasarrufu sağlayan hassas redüktörlerden invertörlere kadar her türlü konuda Bonfiglioli’ye güvenebilir.

Paketleme ve ambalajlama makineleri

Üçüncül paketlemede, bir önceki işlemden sonra dolu kutuları alan ve bunları nihai sevkıyata hazırlayan paletleme ve streçleme makineleri bulunur. Bonfiglioli’nin geliştirdiği bu uygulamalara yönelik çözümler hem yüksek dinamizm hem de hassasiyet ihtiyaçlarını karşılar. Bonfiglioli, üretim süreci tamamlanan ürünlerin taşınmasında da, hız ve hassasiyeti garanti eden çözümler sunar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com