Connect with us

Genel

Dassault Systèmes’ten 3DXCITE hamlesi

Yayın Tarihi:

-

Günümüzün deneyim ekonomisinde markalar, tüm kanallar arasında yüksek etkili bir hikâye anlatımı oluşturmak için 3D (üç boyutlu) tasarım, pazarlama ve satış uygulamalarını artık daha fazla talep ediyor. Dassault Systèmes bu talebe 3DXCITE hamlesiyle yanıt veriyor.

 

Dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinden biri olan Dassault Systèmes; kısa süre önce satın aldığı Realtime Technology (RTT) şirketinin çözümlerine “3DXCITE” ismini verdi ve yepyeni bir marka daha yarattı. Bu yeni markayla amaç; teknolojinin tüm imkânlarını kullanıp müşterinin tüm iş döngüsünü kapsayan üç boyutlu bir deneyim ve bir 3D deneyimler stratejisi sağlamak.

3DXCITE, dijital, etkileşimli pazarlama ve satış deneyimlerinde yaratıcı özgürlüğü geliştirmeyi hedefliyor. 3DXCITE, danışmanlıktan iş akışına ve görselleştirme varlıklarına kadar tüm mühendislik verilerini güçlü görsel deneyimlere dönüştürüyor. Dassault Systèmes 3DXCITE CEO’su Roberto Schettler şunları söylüyor “Artık, deneyimin sanatsal niteliğinden başlayıp endüstrileşmesi de dahil olmak üzere, müşterilerimiz için fikrin ilk halinden çok kanallı dijital pazarlama ve satışa kadar heyecan tasarlayabiliriz.”

Dassault Systèmes CEO’su Bernard Charlès ise şu yorumları yaptı: “Bu, güncel gelişmelerin gerekli kıldığı stratejik bir harekettir. Günümüzün deneyim ekonomisinde markalar, tüm kanallar arasında yüksek etkili bir hikâye anlatımı oluşturmak için 3D tasarım, pazarlama ve satış uygulamalarında sorunsuz bir etkileşim talep ediyor. Bu etkenler göz önüne alındığında, 3DEXPERIENCE tutkumuzu sürdürmek amacıyla 3DXCITE markasının oluşturulması sektörde beklenen bir adımdı.”

3DXCITE, Dassault Systèmes’in müşterilerinin yarattıkları dijital varlıkların değerini büyük ölçüde artıracak. Örneğin, halihazırda üretime, gerekliliklere ve mühendislik süreçlerine iyice entegre edilmiş CAD varlıkları; satışlar, satış noktaları, etkileşimli showroomlar, el ilanları ya da tüketici web deneyimleri dahil olmak üzere milyonlarca dijital temas noktasında tamamen yeniden kullanılabilir olacak.

Günümüzde hiçbir müşteri sadece mühendislik ya da üretim alanında faaliyet göstermiyor. Tüketiciler deneyim satın alıyor ve firmaların, bu deneyimi sağlamak için tasarımdan satışa kadar bağlantı kurmaları gerekiyor. Pazarlama, mal veya hizmetlerin konseptten tüketicilere taşındığı yönetim sürecidir. 3DXCITE ile artık, değer akış süreçlerinin tamamı boyunca müşterilerle birlikte çalışabilecek.

3DXCITE ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen www.3ds.com/3dxciteadresini ziyaret edin.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com