Connect with us

Frenler ve Kavramalar

Dereli Fren, vinç sektörünün güvenlik ve verimlilik standartlarını karşılıyor

Yayın Tarihi:

-

Dereli Fren, pek çok farklı sektör grubuna yönelik fren sistemleri üretimi gerçekleştiriyor. Firmanın emniyet ve verimlilik değerleriyle özel çözümler sunduğu alanlardan biri de vinç sektörü.

Dereli Fren’in vinç sektörüne özel fren çözümlerini Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Dereli’den dinledik: “Firmamız farklı sektör gruplarına göre ürünler gelişmektedir. Vinç sektörü de yoğum çözümler ürettiğimiz sektörler arasındadır. Vinç sektörü, emniyetin ve verimliliğin üst seviyede tutulması gereken sektörler içerisinde yer almaktadır. Ortam sıcaklıklarının ve çalışma sıklığını yüksek olduğu durumlarda, özel alaşımlı balata kullanarak verimliliği üst seviyeye, satış sonrası servis gereksinimlerini ise minimum düzeye indirmekteyiz.

Ortamdaki nem, sıvı ve toz partikülleri gibi olumsuz çalışma koşullarına göre tam kapalı fren çözümlerimiz bulunmaktadır.

Özel geliştirdiğimiz doğrultucularımız sayesinde fren çalışma performansları üst seviyeye ulaşmaktadır. Özelliklerinden bahsedersek; hızlı açma/kapatma, yüksek voltaj dayanımı (555 V), 1600V pik akımlara karşı korumalı, standart DC anahtarlamalı ve yüksek çalışma döngüsüne sahiptir.

Vinç sektörü birçok olumsuz koşulun bir araya geldiği zorlu sektörlerden birisidir. Bu gibi koşulların üstesinden gelerek, müşterilerimize ekstra dayanıklılık ve performans sunmaktayız.”

Mustafa Bey, Dereli Fren çözümlerinin vinç sektörü için ne tür ayırt edici özellikler taşıdığına ilişkinse şunları ifade etti: “AR-GE çalışmalarında ürünlerimizin tasarım aşamasında yapmış olduğumuz yapısal ve manyetik alan analizleri sayesinde ürün ömürlerini üst seviyelere çıkarttık. Vinç gibi çalışma koşulları zor olan sektörlerde ürünlerimiz üstün performans sergilemektedir.”

Mustafa Dereli, vinç sektöründe fren seçiminde şu hususlara dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizdi: “Ürünlerin çalışacağı ortam şartları ve çalışma döngüleri ürün seçiminde en önemli rolü üstlenmektedir. Doğru ürün seçimi, uzun ömürlü bir kullanım sağlamakta ve satış sonrası servis gereksinimini minimuma indirerek bakım maliyetlerimizi düşürmektedir. Doğru ürün seçimi konusunda firmamız ile iletişime geçilmesini tavsiye ederim.”

Satış ve satış sonrası hizmetleri hakkında bilgi almak istediğimiz Mustafa Bey, “Üretim faaliyetini Kastamonu’da yürüten firmamız, 2012 yılında aktif hale getirdiğimiz İstanbul şubemizde yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize
satış, montaj ve satış sonrası hizmeti sunmaktadır” ifadelerini kullandı.

Dereli Fren Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Dereli son olarak şunları belirtti: “Firmamız, 32 yıllık sektör tecrübesi ile kalite ve hizmet politikalarını her zaman üst seviyede tutarak, sektör ihtiyaçlarında ürünlerin markamız adı ile talep edilmesini sağlamıştır.”

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com