Connect with us

Kaplinler

MASS TECHNIC, Mayr Power Transmission ile iş birliği anlaşması yaptı

Yayın Tarihi:

-

Güç aktarım sektörünün yenilikçi yüzü MASS TECHNIC, Alman menşeli MAYR Power Transmission ile iş ortaklığına giderek ürün gamını genişletti.

Güç aktarım teknolojilerinin global öncüsü Mayr Power Transmission 

Bir aile şirketi olarak 100 yılı aşkın bir üretim kültürüne sahip olan Mayr Power Transmission; emniyet frenleri, tork sınırlandırıcıları ve şaft kaplinleri konusunda global bir liderdir. Mayr markalı ürünler, takım tezgâhları, dolum tesisleri, paketleme ve baskı makineleri ile asansörler, rüzgâr enerjisi santralleri ve sahne teknolojileri gibi çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Merkezi Almanya’da bulunan şirket, dünya çapında 1000’den fazla çalışanla hizmet sunmaktadır. Mayr Power Transmission’ın küresel çapta Polonya ve Çin’de üretim tesisleri; ABD, Fransa, Büyük Britanya, İtalya, Singapur ve İsviçre’de satış iştirakleri ve 36 farklı ülkede satış temsilcileri bulunmaktadır.

MASS TECHNIC geniş bir ürün grubu sunuyor

Mühendislik bakış açısıyla komple güç aktarım çözümleri sunmak üzere yola çıkan MASS TECHNIC, global çaptaki birçok firmayla iş birlikleri geliştirerek faaliyet alanını genişletiyor. Mayr Power Transmission ürünlerini de sanayinin hizmetine sunacak olan firma; kaplinler, servo motorlar, planet ve cylcoid redüktörler, lineer yataklama ürünleri ve kremayer – pinyon gibi mühendislik ürünlerinin tedarikini sağlıyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com