Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Drake Manufacturing Lauren Chandler’ı İç Satış ve Sözleşme Yöneticisi olarak işe aldı.

Yayın Tarihi:

-

31 Temmuz 2013 Çarşamba 16:14

Drake Mfg_Lauren Chandler_28 June 2013_182x270Hassas imalat makineleri üreticisi bir firma olan ve Warren, Ohio’da faaliyet gösteren Drake Manufacturing Services Co., geçtiğimiz günlerde Lauren Chandler’ı İç Satış ve Sözleşme Yöneticisi olarak işe aldı.

Lauren, yeni makine araştırmalarını gözden geçirmek ve yönlendirmek; satış kontraktlarını yönetmek ;ve Drake markasıyla özdeşleşmiş rakipsiz müşteri memnuniyetini garantilemek adına Drake’in satış,mühendislik ve üretim takımlarıyla çalışmaktan sorumlu olacak.

Lauren’ın tecrübeleri arasında Kyotanabe, Japonya’da üç senelik bir öğretmenlik görevi ve Altek Europe Ltd.’de işlem yöneticiliği stajı yer alıyor. Lauren’ın yurt dışı tecrübeleri, Drake’in imalat makinesi sektöründeki global bilinirliğini tamamlıyor.

An MBA graduate of the Weatherhead at C University in Cleveland, Ohio’da bulunan ase Western Reserve Üniversitesi Weatherhead School of Management’ta işletme mastırını (MBA) tamamlayan Lauren, lisans derecesini  Springfield, Ohio’daki Yakın Asya Çalışmaları bölümünden aldı. Lauren 6 Sigma’da yeşil kuşak sertifikası sahibidir.

Drake Manufacturing Services Co. vida dişleri,sonsuz dişi, dişli dişleri ve kremayer dişlisi gibi biçimli,dizinli ve spiralli parçalar için üretilmiş son model hassas CNC üretim sistemlerinin dizaynı, kurulumu, bakımı alanlarında bir dünya lideri olarak tanınmaktadır. 1972’de kurulan Drake, direksiyon sistemleri, nakli, hız düşürme, kesme takımı, bilyalı vida, doğrusal hareketli vida ve roket endüstrilerinden gelen yoğun talepleri karşılamak üzere; üretimi artıracak, kaliteyi geliştirecek ve ürün maliyetini düşürecek çözümler üretmektedir.

Tel: +1-330-847-7291

Faks: +1-330-847-6323

www.drakemfg.com

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com