Connect with us

Elektrik Motorları

Dünya elektrik motor üretiminde 4. büyük REGAL Marathon artık Türkiye’de

Yayın Tarihi:

-

 

Dünya elektrik motor üretiminde 4. büyük REGAL Marathon artık Türkiye’de

 

35 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye’de imalat sanayisine güç aktarmaya devam eden VEK Verimli Endüstriyel Komponentler İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., imalat sanayi yanında birçok endüstriyel tesise alçak ve orta gerilim standart ve özel tip elektrik motorları, hız kontrol cihazları ve motorlu redüktörleri ile satış öncesi ve sonrası hizmet vermektedir.

 

Başta Arçelik-WAT marka elektrik motorları, Yılmaz Redüktör, Alman entegre sürücü üreticisi KOSTAL, Alman test sistemleri üreticisi KISTLER’in ana bayiliğini yapmakta olan VEK şimdi de dünya elektrik motor üretiminde 4. büyük REGAL firması ile Türk sanayisine hizmet vermeye hazırlanıyor.

 

REGAL’in dünya genelinde 10 farklı ülkede 25.000 çalışanıile toplam 28 üretim tesisinde üretilen tüm ürünler:

Marathon markası ile 110kW ve üzeri güçlerde alçak gerilim elektrik motorları

Yine Marathon markası ile 20MW’a kadar orta gerilim elektrik motorları

Rotor markası ile marin motor, duman tahliye motoru ve exproof motorları

Leeson markası ile gıda sektörüne özel yıkanabilir motorlar

Benshaw markası ile hem alçak gerilim, hem de orta gerilimin verter ve soft starter ile artık Türkiye pazarında yer alacak olan Amerikan REGAL Marathon Firması, VEK Firması ile WIN Fuarı’nda yapılan “MOU” imza töreninde Türk sanayicileri ile bir araya geldi.

İmza töreninde REGAL firması Avrupa CEO’su Bill Bertam ve Bölge Yöneticisi Amit Luski, VEK Verimli Endüstriyel Komponentler İç ve DışTic. Ltd.Şti. firmasından Fuat Akova, Harun Çağman, Tora Erdiman ve Özkan Dalkılıç ile birlikte çok sayıda davetli ve basın mensubu yer aldı.

Diğer fotoğraflar için TIKLAYINIZ

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com