Connect with us

Genel

Dünyanın en büyük uluslararası taşlama organizasyonu gerçekleştirildi

Yayın Tarihi:

-

Dünyanın birçok firmasının katılımıyla Form Makina’nın Türkiye’de mümessili olduğu UNITED GRINDING Group’un 3. defa düzenlediği, en büyük uluslararası taşlama organizasyonu 21-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında İSVİÇRE’nin Thun kentinde gerçekleşti.

Üç gün boyunca gerçekleşen organizasyona 40 farklı ülkeden 1700 kişi katıldı. Farklı taşlama sektöründe dünyada inovasyon olarak kabul edilen 4 farklı tezgâh; BLOHM PROKOS XT çok eksenli taşlama tezgâhı, JUNF JE600 yüzey ve profil taşlama tezgâhı, STUDER S141 delik taşlama tezgâhı ve SCHAUDT CrankGrind Krank taşlama tezgâhı katılımcılara tanıtıldı. Katılımcılar 14 farklı istasyon ve 154 farklı sunuma katılma fırsatı buldular. 48 tane çevirmenin çalıştığı sunumlarda 4 farklı dilde sunum yapıldı.

Haberin devamını okumak için lütfen buraya tıklayın>>

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com