Connect with us

Elektrik Motorları

Düşük maliyetle A’dan Z’ye yüksek performans

Yayın Tarihi:

-

 

Portescap, yeni nesil yüksek güç yoğunluğuna sahip fırçalı DC motorları tanıttı. Athlonix DCP motorlar, geniş bir uygulama yelpazesi için fiyattan performansa verimlilik sağlayacak en uygun çözümü sizlere sunuyor. 22 mm çapındaki yeni 22DCP motor, maksimum güç yoğunluğu ve motorun kullanım ömrü boyunca sürekli dayanıklılık sağlayan, kendinden destekli bobin ve manyetik devreye sahip çekirdeksiz bir tasarımdan oluşuyor.

 

Athlonix 22DCP motorlar, değerli metal komütasyonlu motor ve içinde alniko mıknatısı bulunan grafit komütasyonlu motor olmak üzere 2 seçenek halinde bulunuyor. Karbon fırça için hazırlanan sabit kuvvetli benzersiz yay tasarımı sürekli performans sağlayacağını bir bakışta belli ediyor. Ayrıca elektro erozyon kısıtlayıcı bobin de pakete eklenebilir bir seçenek olarak sunuluyor ve bu eklenti ile birlikte motorun, kullanım ömrü boyunca en yüksek performansla çalışması sağlanabiliyor.

Bu yeni ürün 6,5 mNm’ye kadar sürekli tork sağlamakla birlikte benzeri motorlardan daha yüksek stall tork gücüne sahip. Athlonix 22DCP motorlar; tıbbi&endüstriyel pompalar, gaz analiz cihazları ve güvenlik & erişim, elektrikli aletler gibi birçok uygulama alanı için ideal olarak tasarlanmış bulunuyor.

Portescap Fırçalı DC Motorlar Ürün Hattı Müdürü Sunil Kumar ürün ile ilgili şunları söylüyor: “Athlonix motorlar belirli bir çapa kadar maksimum manyetik akı ve amper sarımı sağlayan özel  bir kendinden destekli bobinle güçlendirildi.

Buna karşılık olarak tipik kendinden destekli bobinlerde, manyetik devredeki manyetik akı yoğunluğunu etkileyen kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu da ayrıca güç çıkışını ve motorun dayanıklılığını kısıtlamaktadır.”

Ürün parçalarındaki standardizasyon ve tasarımındaki modülerlik, ürünü çeşitli uygulamalara göre hızlı bir şekilde uyarlamaya olanak tanıyor. Standart konfigürasyonlar maksimum 1 haftalık tedarik süresiyle teslim edilebiliyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com