Connect with us

Genel

EMO Hannover 2017’nin tarihi belirlendi

Yayın Tarihi:

-

EMO Hannover, imalatın en önemli bölümünü oluşturan metal işleme teknolojisini tek bir çatı altında toplamaktadır. En yeni ve etkin teknolojik çözümleri sunan makineler, bu makinelerin yanı sıra hizmetler ve imalatta sürdürülebilirlik bu fuarın ana temasını oluşturmaktadır. EMO fuarında talaşlı imalat tezgahları ve metal şekillendirme makineleri sergilenmektedir.

1

EMO Hannover, imalatın en önemli bölümünü oluşturan metal işleme teknolojisini tek bir çatı altında toplamaktadır. En yeni ve etkin teknolojik çözümleri sunan makineler,  bu makinelerin yanı sıra hizmetler ve imalatta sürdürülebilirlik bu fuarın ana temasını oluşturmaktadır.  EMO fuarında talaşlı imalat tezgahları ve metal şekillendirme makineleri sergilenmektedir.

EMO’nun profesyonel ziyaretçileri makine imalatçıları, tesis kurumu ile ilgili firmalar, otomobil endüstrisi ve yan sanayisi, uçak ve uzay teknolojileri, optik ve hassas mekanik, tersaneler, sağlık ekipmanları, el aletleri imalatı, kalıp, çelik ve hafif imalat gibi önemli sektörlerden gelmektedir.  EMO Hannover bu sektörün en önemli uluslararası buluşma platformudur.  EMO 2013 fuarında 2.100 katılımcı,  114 farklı ülkeden gelen 143.000 ziyaretçi ile buluşmuştu.

Metal işleme dünyasının lider fuarı EMO Hannover 2017’nin tarihi belirlendi. EMO fuarının organizatörü VDW (VereinDeutscher Werkzeugmaschinenfabriken / Alman Takım Tezgahları Derneği) EMO Hannover’in bir sonraki organizasyon tarihini 18 – 23 Eylül 2017 olarak açıkladı. VDW Genel Müdürü Dr. Wilfried Schäfer, “katılımcıların ve ziyaretçilerin rahatça planlayabilmeleri için fuar tarihini çok gecikmeden duyurmak istedik” diye belirtti.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com