Connect with us

Sektör Haberleri

Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı’nı kaçırmayın!

Yayın Tarihi:

-

Hannover Fairs Turkey ve ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) iş birliği ile 22 Haziran 2021 Salı günü Endüstriyel Robot Otomasyonu ve Geleceği Konferansı gerçekleşecek.

Başta endüstriyel, mobil ve kolaboratif robotlar, endüstriyel yapay zeka, 5G, nesnelerin interneti, robotik süreç otomasyonu ve robot entegratörü gibi konuların işleneceği etkinlikte, bu ürünlerin otomotiv yan sanayii, beyaz eşya, gıda, sağlık, tekstil ve makine gibi öncü sektörlere katacağı kalite, verimlilik ve hız gibi kavramlar, dinleyicilere uzman kişilerce aktarılacak.

Hannover Fairs Turkey’in dijital etkinlik platformu olan www.connectiondays.com üzerinden gerçekleşecek olan online etkinlikte “İşletmelerin Robot Kullanım Deneyimleri, Pandemi Sonrası Robot Otomasyonu: Endüstriyel Robotlar Kobi’lerde Nasıl Yaygınlaşır?, Endüstride Robot Kullanımının Yaygınlaştırılması ve Edinim Kolaylıkları, Geleceğin Robot Otomasyonu ve Tamamlayıcı Teknolojiler, Otomasyonun Yükselişi: Hyperautomation” konulu beş panel gerçekleşecek. Birbirinden değerli moderatörlerin ve alanında uzman konuşmacıların yer alacağı paneller platform üzerinden kaydolunarak ücretsiz olarak takip edilebilecek.

ABB Robotik ve İmalat Otomasyonu, KUKA Türkiye, Leuze Electronic, Omron Electronic, Yaskawa Turkey’in Ana Sponsor olarak destek verdiği etkinlikte, Entek Otomasyon, Fanuc, Mitsubishi Electric, Schmalz Vakum, Schunk ve Staubli Premium Sponsor, Bosch Rexroth, Hidtek Makina, Otkon Mühendislik ve SMC Turkey de Gold Sponsor olarak yer alacak. Özellikle Ana Sponsor firmalar, gerçekleştirecekleri sunumlarla hem kendi deneyimlerini hem de gelecek trendleri dinleyicilerle paylaşacaklar.

Devamını Oku
Advertisement
E-Bülten'e kayıt olun Haftalık bültenlerimizi almak için e-mail adresini kayıt edin.
E-Posta:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com

Güncel haberleri takip etmek için

E-Bülten’e kayıt olun

E-Posta: