Connect with us

KONTROLLER VE SENSÖRLER

Ensim Sensors’den yenilik!

Yayın Tarihi:

-

 

Su Kaçaklarını Hisseder! Su Baskın Dedektörü- Watersens

Watersens, evlerde, ofislerde ve benzeri mekanlarda su baskınını başlangıçta hissederek önlem almak amacıyla kullanılır. 9V alkali pil ile beslenir. NA/NK kontak çıkışı mevcuttur. Röle çıkışı ile Selenoid vanaya kumanda edilerek su kaçağının durdurulması sağlanabilir.

 

Siren çalarak insanların dikkati çekilerek tedbir almalarına fayda sağlar. Ürün Led rengi kırmızı olarak sunulmaktadır. Kullanılan sensörler iki uçlu ve soketli tiptir. Çıkış değerleri 1A / 125 VAC NA / NK olarak tasarlanmıştır.

 

Kullanılan pil ise 9V kare alkali pildir. Pil ömrü ise beklemede 2 yıl olmakla birlikte sürekli kullanım ömrü maksimum 7 saattir. Kontak renkleri siyah-NK, mavi-NA, kahverengi-Com olarak sunulmaktadır. Kablo ise iki ve üç kablolu siyah renk olarak sunulur. Kutu ABS plastik siyah renktedir. Ağırlığı 190gram olmakla birlikte boyutları 70x100x22 ölçülerindedir. Cihaz alarm paneline bağlanabilir ve montajı kolaydır.

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com