Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Yeni nesil vidalı kompresörler

Yayın Tarihi:

-

 

Dünyanın önde gelen hava körüğü imalatçısı İtalyan “Gardner Denver ROBUSCHI” firması, biyolojik atık su arıtma tesislerinde havalandırma için enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltmayı başardılar.

 

Tamamen yeni bir dizayn ve güç konseptine sahip ROBUSCHI ROBOX SCREW ENERGY vidalı kompresörler yaygın olarak kullanılan loblu blowerlere kıyasla net %30’a kadar daha az enerji tüketimi sunuyor.

 

ROBUSCHI tarafından geliştirilip üretilen patentli vidalı kompresör bloğuna direkt akuple edilmiş “PMM- Permanent Magnet Motor” (Sabit Mıknatıslı Motor) teknolojisi ve “Smart Process Control” sistemi söz konusu yüksek verimin elde edilmesini garanti ediyor. PMM motorların avantajı, IE4 standartlarını aşan yüksek verimlilik seviyesini korurken geniş bir devir aralığı içerisinde mükemmel kontrol edilebilirlik sunmasıdır.

 

 

PMM ( Sabit Mıknatıslı Motor)

 

ROBUSCHI ROBOX SCREW ENERGY vidalı kompresörlerin son derece kompakt tasarımı diğer bir artısıdır. Konvansiyonel tahrikli (kaplin veya kayış/kasnak) hava körüklerine kıyasla gerekli montaj alan ihtiyacı yaklaşık olarak 1/3 oranında azaltılmıştır.

 

ROBUSCHI ROBOX SCREW ENERGY vidalı kompresörler dokunmatik ekranlı bir kumanda panosu aracılığıyla kontrol edilir. Sezgisel menü yapısı kullanıcı dostudur ve internet üzerinden bağlantı sağlanarak uzaktan teşhis ve sürekli izleme gereksinimlerini mükemmel karşılar.

 

Zorlu saha testleriyle performansı ve avantajları belgelenen ROBUSCHI ROBOX SCREW ENERGY vidalı kompresörlerin şu an dört modeli sunulmaktadır. 34 ila 135 kW’lik motor gücüne sahip sistemler, 250 ile 1,000 mbar(g) basınç aralığında 1000 ile 4250 m3/h hava debisi sağlamaktadır.

 

  

ROBUSCHI Energy Triple Impact Vidalı Kompresörleri

 

 

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com