Connect with us

Elektrik Motorları

FROST & SULLIVAN’ın 2016 yılı “European Customer Value Leadership” ödülü STÖBER ‘in oldu.

Published

on

 

Frost & Sullivan tarafından yapılan Avrupa servo motor pazarı araştırmasına göre STÖBER, kendi imalatı olan servo motorları üzerinde, pazardaki müşteri ihtiyaçlarını baz alarak geliştirmiş olduğu inovatif çıkış mili formları sebebiyle bu ödüle layık görülmüştür.

 

Frost & Sullivan tarafından yapılan Avrupa servo motor pazarı araştırmasına göre STÖBER, kendi imalatı olan servo motorları üzerinde, pazardaki müşteri ihtiyaçlarını baz alarak geliştirmiş olduğu inovatif çıkış mili formları sebebiyle bu ödüle layık görülmüştür. Özellikle,  üniversal pek çok markanın vidalı milinin kullanılabileceği, içinden  vidalı mil geçebilen ve kompakt bir yapıya sahip servo motor tasarımları bu ödülü almakta önemli bir pay sahibi olmuştur. Bu kompakt yapıyı tüm servo motorlarında da görebileceğiniz STÖBER, 2014 yılında da ekonomik tip Planet Redüktör serisi PE ve Two-Speed (Çift devirli) Redüktör serisi olan PS ile bu ödüle layık görülmüştü.

Frost & Sullivan jürisinin ayrıca değerlendirmeye aldığı bir diğer kıstas ise piyasa rakipsiz maliyet-fayda  oranı olmuştur. Yüksek ürün kalitesiyle birlikte sunulan en uygun maliyet oranı ile, STÖBER Servo Motor kullanan müşterilerin sistem karlılıklarında da önemli bir artış elde edilebilmektedir. STÖBER’in ürün gamında; redüktörler, servo motorlu ve asenkron motorlu redüktörler, sürücüler ve hareket kontrolörü (Motion Controller) bulunmaktadır. Stöber Antriebstechnik GmbH & Co. KG Genel Müdürü Sayın Patrick Stöber, törende yaptığı konuşmada “Servo motorlar için ‘başarı modeli’ olan bu ödül, tüm STÖBER çalışanlarının olağanüstü çalışmalarını temsil etmektedir. Uluslararası olarak kabul edilen ve imrenilen bu ödülü almak, müşterilerimizin bize duyduğu

güvenini arttırmak için bizi daha çok çalışma ve çabalamaya teşvik etmiştir.” dedi.

Endüstri dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz? Şimdi kayıt olun.

  E-Bülten'e kayıt olun
E-Posta:
 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com