Connect with us

Elektrik Motorları

Geniş ürün portföyüyle fark yaratan Dana Brevini Türkiye’den A’dan Z’ye çözümler

Yayın Tarihi:

-

“Birlikte daha iyi makine ve sistemlere” mottosuyla çalışmalarına devam eden Dana Brevini Türkiye, geniş kapsamlı ürün grubu ve çözümleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Planet redüktör, kule dönüş redüktörü, hidrolik motorlar ve valfler ile birlikte araç yürüyüşünde kullanılan elektrik motorlarının adresi Dana Brevini, müşterilerine A’dan Z’ye çözümler sunuyor.

1904 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren DANA, kardan milinin mucidi Clarance Spizer’in ürünleri olan aks ve şanzımanların üretim ve satışlarını araç yürüyüş sistemleri içerisinde tedarik ediyor. Bu ürün grupları içerisinde hidrostatik şanzımanlar, powershift (çok vitesli mekanik) şanzıman ve tekerleğe entegre torkhub, entegre direksiyon ve fren sistemli aks grupları da yer alıyor. 118 yıllık tecrübeye sahip DANA, her geçen gün daha çok kullanım alanında yer alan elektrikli araç sistemlerinin aks ve elektrikli motoruna, özgün birleşik tasarımlar sunuyor.

Endüstriyel redüktör ürün grubunda planet redüktör ile dünya markası haline gelen Dana Brevini, Evomax Serisi ile ağır hizmet tipi helisel redüktör pazarına yeni bir soluk getiriyor. Monoblock (yekpare gövde) 50.000 Nm’ye kadar ve Multisplit (parçalı gövde) olarak 300.000 Nm torka kadar yüksek hız ve yüksek tork isteyen uygulamalarda başarıyla kullanılıyor. Yeni Evomax Serisi ile çimento, demir-çelik, geri dönüşüm, maden, marine ve plastik sektörlerindeki faaliyetlerini ivmelendirecek olan Dana Brevini, Almanya’da yeni yatırımlar ve kapasite artırımıyla güçlendirdiği Evomax ürün grubunun yüksek kalitesi ve oldukça rekabetçi fiyatlarıyla, yeni dönemde de sektörün dikkatini çekmeyi başarıyor. 

Tekerlekli/paletli yürüyüş sistemlerinde, araç ve hareketli makine üreticilerinden teknoloji ilerledikçe birçok seçeneği müşterilerine sunması ve ürün yelpazesini genişletmesi bekleniyor. Tam da bu noktada Dana Brevini, hidrolik ve mekanik çözümlere ek olarak elektrik motorlu yürüyüş sistemleri ile üretici seçeneklerini artırmaya ve ürün gamını zenginleştirmeye yardımcı oluyor.

Elektrik motoru seçeneklerinde de alternatif akım indüksiyon motoru, relüktans motoru, sabit mıknatıslı IPM motorlar gibi uygulamaya ve gereksinimlerine göre farklı tip motorları kullanıcıya sunan Dana Brevini, makaslı platformlar, süpürge araç sistemleri, manlift gibi uygulamalarda da farklı çalışma koşullarına göre seçim yapılarak kullanılabilen bu motorlar ve TM4 kalite, güvence ve tecrübesiyle, yüksek talep görüyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com