Connect with us

Makina İmalatı

Müşteri ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunan WITTENSTEIN, makine imalatçılarının yanında

Yayın Tarihi:

-

Mekatronik tahrik teknolojileri alanında müşteriye özel ürünler, yüksek dinamik hareket, en hassas pozisyonlandırma ve akıllı ağ için sistemler ve çözümler geliştiren WITTENSTEIN, ürünleri ve boyutlandırma yazılımları ile standartları yeniden belirliyor.

WITTENSTEIN dünya genelinde makine imalatı, medikal teknoloji ve havacılıkta kullanılan hassasiyeti yüksek planet redüktörler, komple elektromekanik tahrik ve AC servo sistemler ve motorlarla ilgili tüm süreçler için bireysel danışmanlık hizmeti sunuyor. Kapsamlı görüşmelerin ardından müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini birlikte değerlendirerek, tamamen müşterilerine özel çözümler üzerinde çalışan WITTENSTEIN, dünya çapındaki bilgi birikimi ve uzun yıllara dayanan deneyimi ile müşterileri için bir kaynak olarak; müşteriye özel, beklentileri yerine getiren optimum tahrik seçimi sunuyor.

CAD Point, cymex Select ve cymex®5 ürünleriyle endüstriye üstün yazılım çözümleri sunan WITTENSTEIN, yeniden tasarladığı cymex®5 ile boyutlandırma yazılımlarına birçok özelliği bir arada sunan standartlar getiriyor. cymex®5 sayesinde, eksiksiz bir tahrik sistemi her zamankinden daha kolay ve güvenilir bir şekilde boyutlandırılıp yapılandırılabilirken; yazılımı yükledikten sonra, ilgili tüm faktörleri dikkate alarak en etkin boyutlandırmayı yaparak, daha verimli makineler tasarlanabiliyor. Kullanıcı dostu, çok yönlü, çok dilli ve downsizing yapısıyla dikkat çeken cymex®5, optimizer özelliğiyle önceden yapılandırılmış makine, eksen ve tahrik sistemlerinin performansını düşürmeden downsizing potansiyelini belirliyor.

Geniş ürün portföyünde düşük maliyetli çözümlerin yanı sıra müşteriye özel “high-end” klasmanında ürünler de bulunduran ve geliştiren WITTENSTEIN, yenilikçi yapısıyla müşterilerinin başarısını gelecekte de koruyabilecek çözümler üretme hedefiyle çalışıyor. Mekatronik tahrik teknolojilerinin her alanında uzman olan firma, pek çok endüstriyi barındıran yetkinlik alanları, satış öncesi ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerine üstün çözümler sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com