Connect with us

Redüktörler

Gıda sanayiine özel Neugart redüktörler

Yayın Tarihi:

-

Neugart, uzun yıllardır, gıda sanayii için tahrik çözümlerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda öncü bir rol oynamaktadır. Standart ürünlerde dahi opsiyonel olarak toksik kontaminasyonu önleyen NSF-H1’e göre sertifikalı yağlama maddelerinin kullanımını mümkün kılan şirket, kısa bir süre önce daha büyük bir adım atarak bir ilke imza attı.

Neugart’ın, uluslararası hijyen taleplerinin hepsini eksiksiz yerine getiren redüktörü HLAE, dünya çapında 3-A RPSCQC sertifikası ile onaylanmış ilk Hygienic Design planet redüktörüdür. HLAE, gıda sanayiinin bileşenlere yönelik sürekli artan taleplerine cevap vermekte ve bu şekilde yeni standartlar ortaya koymaktadır. European Hygienic Engineering and Design Group (Avrupa Hijyenik Mühendislik ve Dizayn Grubu) enstitüsünün üyesi olan Neugart, gıda sanayiinin gösterdiği bu gelişimlere büyük katkılarda bulunmaktadır. 

Neugart, müşterilerine hem geniş bir ürün yelpazesi hem de uygulamaları için gerekli tasarımları sunar.

Neugart’ın sunduğu avantajlar

  • Ekonomik redüktör çözümleri: Neugart’ın planet redüktörleri modüler tasarım prensibine göre çok farklı varyasyonlarda kullanıma hazırdır. Bu prensip, yatırım maliyetini ekonomik hale getirir; hem de kaliteden ödün vermeden.
  • Dünyanın dört bir yanında kullanımda: Dünyada Neugart redüktörü kullanılmayan hemen hemen hiçbir ülke yoktur. Tecrübeli satış mühendislerinin oluşturduğu ağ, dünyanın her yerine yayılmıştır. Böylece nerede olursanız olun yanınızda her zaman Neugart’tan bir uzman bulursunuz.
  • En zorlu şartlar altında dahi dayanıklı: Neugart’ın planet redüktörleri çok dayanıklıdır ve en zorlu koşullara uyum sağlayabilir. Tahrikler, olabilecek en iyi seviyeye getirilmiş contaları ve uygulamadan bağımsız yağlama maddeleri sayesinde –40°C’de dahi işlevlerini yerine getirirler; IP69K gibi en yüksek koruma sınıfı ile korumalıdırlar.
  • Sertifikalı hijyen: Neugart, 3-A Sanitary Standards, Inc. kuruluşunun koyduğu yüksek hijyen standartlarını yerine getirerek dünya çapında 3-A RPSCQC sertifikasını alan ilk planet redüktör üreticisidir. Bu hijyen standartı müşterilere temiz üretim güvencesi sağlar.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com