Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Gleason 2.kez Türk sanayicileriyle bir araya geldi

Yayın Tarihi:

-

 

Dişli teknolojisinde dünya lideri olan Gleason tarafından 22 Haziran Cumartesi günü İstanbul WOW Yeşilköy Otelde gerçekleştirilen ve Güç Aktarım Dergisinin ana medya partneri olduğu  “Dişli Tezgah ve Takım Semineri” ne katılımcıların ilgisi oldukça yoğundu.

 

IMG_0116_360x270

İlki 2011 yılında gerçekleştirilen ve   2 yılda bir olmak üzere tekrarlanan “Dişli Tezgah ve Takım Semineri” ile Gleason Pfauter Hurth grup firmaları 2. kez Türk sanayicileriyle bir araya geldi. Teknolojik yeniliklerin paylaşıldığı bu seminerde; Dişli Azdırma Teknolojisi ve  Dişli Planyalama Teknolojisinde Yeni Gelişmeler , Profil Taşlama Opsiyonu ile Salyangoz Taşlı Taşlama Tezgahları, Konik Dişli Teknolojisinde Gelişmeler, CONIFLEX Kesme ve Taşlama, Gleason Metroloji Çözümleri ve Fonksiyonel Ölçme Aletleri, Gleason Kesici Takımlar (Silindirik ve Konik), Kesici Takımlara Genel Bakış, Gleason Kaplama Teknolojileri,  Azdırma – Takım Aşınma Örnekleri ve Çözümleri,  Azdırma Çakısı Montaj ve Bileme Hataları,  Gleason Kesici Takım Bileme Olanakları,  Tutucu Takımlar konularında Türkiye’nin havacılık, otomotiv ve yan sanayinde lider firmaları ile bilgi paylaşımı yapıldı. Katılımın yoğun olduğu seminere 80 kişi katıldı ve seminer katılımcılar tarafından oldukça verimli geçti.

IMG_0115_360x270

Seminer, Avrupa Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı  Michael Vranic ve dişli konusunda Gleason uzmanlarının katılımıyla gerçekleşti.  Dr. Antoine Türich, Stefan Münch,  Uwe Gaiser, Klaus  Deininger ve Dr. Friedrich Momper  sunumlarıyla seminere katkıda bulundular.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gleason hakkında

Gleason firması 1865’den beri dişli teknolojisinde dünya lideridir. Firmanın uluslararası yönetim merkezi ve üretim tesisi Rochester- NY,  ABD’de bulunmaktadır.  Diğer  üretim tesisileri  Amerika Birleşik Devletlerinde Rockford-Illinois ve Dayton-Ohio da; Almanya’da Munich ve Ludwigsburg da; İsviçre’de Studen de; Hindistan Bangalore da, ve Çin Suzhou da olmak üzere 8 adettir.  Teknik satış, teknik destek ve servis ofisleri Kuzey ve Güney Amerika’da, Avrupa’da ve Asya Pasifik bölgesinde 25 ülkede faaliyet göstermektedir.

UnanTeknik (1)_202x270

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com