Connect with us

Redüktörler

En küçük hacimde en yüksek tork

Yayın Tarihi:

-

Globoid Sonsuz Vida – Dişli sisteminde sonsuz vida ile temasta olan diş sayısı artırılmıştır. Bu sayede moment kapasitesi radikal biçimde yükselir ve ani yüklere karşı koyma kabiliyeti kazandırılır. Globoid dişlilerin sahip olduğu yüksek tork derecelerine, bilinen hiçbir dişli teknolojisi ulaşamamıştır.

%300 tepe torku kapasitesi

TurkREDTM ürettiği tüm redüktörler, yüksek performansı ile birlikte sentetik yağ kullanımı ve geliştirilmiş malzeme özellikleri sayesinde bir önceki nesil redüktörlere göre %300 daha fazla tork sağlamaktadır.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlara sahip medya grubu MONETA'nın sektörel dergi ve portallarının yönetimine katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık anlayışıyla içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com