Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

Gleason Dişli Tezgah ve Takım Semineri

Yayın Tarihi:

-

Gleason Dişli Tezgah ve Takım Semineri 22 Haziran günü İstanbul WOW Yeşilköy Otelde yapılacak…

gleason 1_373x280

Dişli teknolojisinde dünya lideri olan Gleason tarafından 22 Haziran Cumartesi günü İstanbul WOW Yeşilköy Otelde gerçekleştirilecek “Dişli Tezgah ve Takım Semineri” ile Gleason Pfauter Hurth grup firmaları 2. kez Türk sanayicileriyle bir araya gelecek.

İlki 2011 yılında gerçekleştirilen ve   2 yılda bir olmak üzere tekrarlanan teknolojik yeniliklerin paylaşılacağı bu seminerde; Dişli Azdırma Teknolojisi ve  Dişli Planyalama Teknolojisinde Yeni Gelişmeler , Profil Taşlama Opsiyonu ile Salyangoz Taşlı Taşlama Tezgahları, Konik Dişli Teknolojisinde Gelişmeler, CONIFLEX Kesme ve Taşlama, Gleason Metroloji Çözümleri ve Fonksiyonel Ölçme Aletleri, Gleason Kesici Takımlar (Silindirik ve Konik), Kesici Takımlara Genel Bakış, Gleason Kaplama Teknolojileri,  Azdırma – Takım Aşınma Örnekleri ve Çözümleri,  Azdırma Çakısı Montaj ve Bileme Hataları,  Gleason Kesici Takım Bileme Olanakları,  Tutucu Takımlar konularında Türkiye’nin sektörde lider firmaları ile bilgi paylaşımı yapılacak.

Seminer, Global Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Udo Stolz ve dişli konusunda Gleason uzmanlarının katılımıyla gerçekleşecek.   Dr. Antoine Türich, Michael Vranic, Stefan Münch,  Uwe Gaiser, Klaus  Deininger, Friedrich Momper ve Ken Grogan sunumlarıyla seminere katkıda bulunacaklar arasında yer alıyor.

Gleason hakkında

Gleason firması 1865’den beri dişli teknolojisinde dünya lideridir. Firmanın uluslararası yönetim merkezi ve üretim tesisi Rochester- NY,  ABD’de bulunmaktadır.  Diğer  üretim tesisileri  Amerika Birleşik Devletlerinde Rockford-Illinois ve Dayton-Ohio da; Almanya’da Munich ve Ludwigsburg da; İsviçre’de Studen de; Hindistan Bangalore da, ve Çin Suzhou da olmak üzere 8 adettir.  Teknik satış, teknik destek ve servis ofisleri Kuzey ve Güney Amerika’da, Avrupa’da ve Asya Pasifik bölgesinde 25 ülkede faaliyet göstermektedir.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com