Connect with us

Genel

Gleason Dişli Tezgahları Ve Takım Semineri Ankara’da Düzenlendi

Yayın Tarihi:

-

26 Nisan 2017 tarihinde Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen ‘’ Dişli Tezgahları ve Takım Semineri ‘’ otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrilerinden önemli firmaların katılımı ve yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

1865 yılında kurulan Gleason Corporation dişli üretim teknolojisinde küresel bir lider konumunda. Ürünleri ve hizmetleri arasında, dişli iş parçası azdırma, kesme, finiş, test, ölçüm tezgahları ile kesici takımlar, yedek parça, servis, uygulama geliştirme hizmetleri, dişli kutusu tasarım ve yazılımı, eğitim programları, mühendislik ve dünya çapında bir destek sistemi bulunuyor. Şirket dişli tasarımı teorisinde ve dişlilerin prototip üretim uygulamalarından, test ve analizine kadar birçok konuda adından söz ettiriyor. Çözüm sunduğu sektörler içinde; otomotiv, havacılık, deniz, tarım, inşaat ekipmanları, endüstriyel makine ve teçhizat, enerji ve kamyon endüstrisi bulunuyor.

Gleason Türkiye Temsilcisi olan Unan Teknik tarafından organize edilen seminerde dişli üretimine yönelik önemli konulara yer verildi.

Bu konular içinde;

Yeni Dişli Azdırma Çözümleri,
Planyalama Çözümleri,
Gleason Metrology Sistems: Dişli Analizi
Endüstri 4.0 için Yenilikçi Çözümler,
Dişli Ölçüm Tezgahları,
Metroloji Sistem Ürünleri
Salyangoz Taşlı Taşlama,
Gleason 300TWG Tezgahı,
Gleason Konik Dişli Teknolojisinde Gelişmeler,
Yeni Dizayn Yazılımları
Konik Dişliler Uygulama,
Gleason Konik Dişli Takımları,
Gleason Silindirik Kesici Takımlara Genel Bakış,
Yüzey ve Kaplama Teknolojisi

gibi önemli konular bulunuyor.

Seminer sunumlarını ise; Gleason Avrupa Satış Başkan Yardımcısı Ralf Nierlein, Unan Teknik’ den Aylin Unan Belen, Gleason Teknik Satış Müdürü Stefan Liehr, Gleason Avrupa Satış Müdürü Klaus Deininger, Konik Dişliler Uygulama Mühendisliği Müdürü Markus Augsburg, Gleason Avrupa Satış Müdürü ( Kesici Takımlar) Dr. Friedrich Momper tarafından yapıldı.

Gleason Türkiye temsilcisi olan Unan Teknik tarafından iki yılda bir düzenlenen seminerin belirli aralıklarla tekrarlanacağı bilgisi verildi. Dişli ve dişli üretimi konusunda Türkiye’nin öncü üretici firmalarına hizmet veren Gleason tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com