Connect with us

Dişli Üretim Servisleri

“Her zaman önce müşterinin yüzü gülecek”

Yayın Tarihi:

-

 

TEXPO EURASIA 2015 Fuarı’nda sohbet etme fırsatı bulduğumuz Yaşar Dişli Makine Sanayi’den Can Şengül, sorularımızı içtenlikle yanıtladı.

 

Bize biraz şirketinizden bahsedebilir misiniz?

Yaşar Dişli ve Makina Sanayi 1987 yılında Yaşar Azmantarafından kuruldu. Firmamız esas ilke ve prensiplerine günümüzde de bağlıkalarak tüm faaliyetlerini Cenk Şengül yönetiminde sürdürüyor.  İmal ettiğimiz ürünlere bakacak olursak: Aynamahruti, hipoid dişli, zerol dişli, konik dişli, özel dişliler ve makina yedek parça.

 

Şirketinizin vizyonuve misyonu nedir?

Vizyonumuz: Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zamanmemnun eden ve yüzünü güldüren bir dişli imalat firması olmak. Misyonumuz:Yaşar Dişli ve Makina Sanayi olarak, makine yedek parça ve dişli imalatı odaklıönemli yatırımlar yapıp, sektörde aranan ve tercih edilen bir firma olmak. İmalatsektörüne ve üretim sektörüne uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunarak,bizimle birlikte müşterilerimizin büyümesini sağlamak. Dolayısıyla da ülkeekonomisine katkı sağlamak.

Sektöre yönelik ürünya da hizmetlerinizden bahsedebilir misiniz?

Söylediğim gibi firmamız kendi bünyesinde ağırlıklı olarak aynamahruti dişli, hipoid dişli, zerol dişli, konik dişli, düz ve helisel dişliyapıyor. Ayrıca yön değiştirici redüktörler başta olmak üzere makine yedekparça imalatı da yapıyoruz.

Şirketimizin düşünme tarzı müşteri memnuniyeti odaklı. İmalettiğimiz ürünler isteklere toptan yanıt verebilmeli diye düşünüyoruz. Zatenbaşka türlü de piyasada varolmak çok zor. Yaşar Dişli olarak her zaman dahaiyiye gitmek için çok çalışıyoruz.

Yaşar Dişli

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

Türkiye'nin alanında en özel yayınlarına sahip MONETA 'nın sektörel dergi ve portallarının dijital platformlarda yönetimi katkıda bulunmaktayım. MONETA bünyesinde yeni nesil yayıncılık alanında içerik yönetimini geliştirmeye devam ediyoruz.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com