Connect with us

Redüktörler

I-MAK, AGMA’daki yeni üyeliğini duyurmaktan gurur duyuyor!

Yayın Tarihi:

-

1916 yılında kurulan Amerikan Dişli Üreticileri Birliği (AGMA) dişli, kaplin ve ilgili güç iletim bileşenlerinin ve ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve uygulamasında yer alan şirketlerin, akademisyenlerin ve danışmanların oluşturduğu bir birliktir. AGMA üyesi şirketlerin sayısı mevcut olarak 495 seçilmiş üyeden fazladır. Bu seçkin üyeler Birleşik Devletler, Meksika, Kanada’dan dişli üreticilerinin yanı sıra dünya çapında 30’dan fazla ülkede bulunan dişli üreticilerinin de ilgi alanlarını içeriyor. I-MAK olarak bizler bu saygın organizasyonda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz, üyeliğimiz Türkiye Dişli Endüstrisinin yüksek dinamiğini gösteriyor. Çeşitli aktörlerle beraber ve Türk Makina Sanayicileri Birliği’ndeki özel yeri ile Türk endüstrisi dünya çapında yüksek rekabet gücü ve saygınlığa ulaşmıştır.

“Bu yeni başarısı ile I-MAK uluslararası ağı şimdi Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’daki şubeleri, satış ofisleri, temsilcileri ve distribütörleri ile küresel olarak daha büyük bir alanı kapsamaktadır.” Salim Haffar – I-MAK Redüktör Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü.

AGMA Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü tarafından Birleşik Devletlerin tüm dişliler ile ilgili standartlarını yazmak için akredite edilmiştir. AGMA ayrıca Uluslararası Standartlar Organizasyonunun (ISO) TC 60 (Teknik Komite 60) yönetim kurulunu oluşturmaktadır. TC 60 tüm uluslararası dişli standartlarının geliştirilmesinden sorumlu bir komitedir. Yönetimdeki pozisyonuna ek olarak, AGMA ilgili dişli denetlemesi ve testlerini yapmak için aktif ISO Çalışma Gruplarını bir araya getirir.

I-MAK AGMA’ya katılarak Kuzey Amerika’daki konumlarını güçlendiriyor ve ABD’deki yeni teknik gelişmeler, yenilikler ve zorluklar için hazırlanıyor. I-MAK’ın ABD stratejisi 2018’de SIPCO-IMAK’ın resmi açılışı ile yeni bir seviyeye ulaştı. SIPCO-IMAK Kuzey Amerikan pazarına adanmış yeni bir markadır. Houston ve Teksas’da merkezi konumlara sahip olan SIPCO-IMAK, deneyimli bir satış mühendisleri kadrosundan oluşur. Şubat 2019’da Los Angeles ve California’daki üretim fuarına başarılı bir katılım sağlayan SIPCO-IMAK, şimdi birkaç eyalet ve sektörde faaliyetlerini artırmaktadır.

Houston ve Teksas’daki güçlü stoklarına dayanarak, SIPCO-IMAK rekabet gücü; kısa süre sonra Teksas’ta yepyeni bir I-MAK montaj merkezinin açılması ile güçlenecektir. Bu yeni yatırım, SIPCO-I-MAK’ın daha hızlı teslimat süresi ve ABD’deki makine üreticileri ve son kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış çözümler ile genişlemesine katkıda bulunacaktır. Teknik anlamda, I-MAK standartlarına yeni NEMA flanşı eklemiş ve Kuzey Amerikan pazarı için yeni kataloglarını yayınlamıştır. Yeni belgeler motorlar ve NEMA konfigürasyonları için 50/60 Hz frekansı sunuyor.

 

Sorularınız ve ürün talepleriniz için bize yazın!

Makale veya haberde geçen ürünler hakkında bilgi almak ve talepte bulunmak için destek@uretimtek.com adresimize yazabilirsiniz.

 

İ.MAK Redüktör, Uluslararası satış ve pazarlama direktörü. Tutkulu ve meraklı kimliği ile Salim Haffar, uluslararası özgeçmişi olan bir profesyoneldir. Fransız yönetici, Türk kalitesini ve vizyonunu dünyaya tanıtmak amacındadır.

Trendler

Copyright © 2011-2019 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com